Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arra az elhatározásra jutottam...

Arra az elhatározásra jutottam, h nem megyek szalagavatóra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Visszakérdezhetek, hogy miért nem? Én pl esti gimnáziumba jártam,és nem volt, de nem is hiányzott, utálom ez ilyen dolgokat.
2011. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem később megbánnád, hogy kimaradt az életedből. Persze ha nem voltak az osztályban kapcsolataid, te voltál a 'kitaszított', akkor érthető, különben nem.
2011. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Én elmentem sajnos, azóta bánom, hogy sikerült rávenni, abból a pénzből meglett volna a nyelvvizsgám... Ráadásul semmi pluszt nem adott, feltűzték a szalagot és én húztam is haza.
2011. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el, és nem is bánom.
2011. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

nem tudom, h hol milyen szalagavató szokás, úgy néz ki, van, ahol nincs semmi extra.


nálunk szalagtűzés + egy hotel báltermében vacsora (úgy éjfélig) aztán a társaság elvonul vhova bulizni...


én tuti, h elmegyek, mert sztem szép szokás és 1x van egy ilyen az életben.

2011. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

21:54 vagyok.

"1x van egy ilyen az életben."

Már akinek:D Az elsőt szakiskolában kihagytam, most esti gimnáziumba járok, és azt emlegetik, hogy lesz szalagavató. Majd pár év múlva megtudom... valószínűleg szintén nem fogok elmenni.

2011. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több okból is, az egyik, h alapból nem szeretem az ilyesmit, így pl osztálykirándulásokat is kihagytam, másrészt felesleges. Ez decemberbe van, nincs mit ünnepelni, azt majd ha leérettségiztünk. Meg probléma volt abból is kit hívjak vagy ne hívjak meg. És most volt egy komolyabb, megalázó zűrünk osztályba úgyh most mondtam h elég. Kiváncsi vagyok, osztályfőnököm hogy reagál majd, mivel, most külföldön van.
2011. okt. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!