Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldi vs magyar szerelem?

Külföldi vs magyar szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben megismerkedtem itt nálunk egy francia fiúval, akivel azóta is minden nap beszélünk, mindketten nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, és elég különlegesnek tartjuk ezt a "kapcsolatot" köztünk. Novemberben jön Budapestre 1 hétre, hogy találkozzunk. Nos én még a szüleimmel élek, és nem is ismerem még annyira őt ahhoz, hogy itt szállásoljam el nálunk, meg nem is állna szándékomban ilyet felajánlani ebben a helyzetben egy férfinek. Kérdezte, hogy Budapesten tudok-e valami nem túl drága hotelt, úgyhogy ebben segítek majd neki. A kérdésem, ami lehet bután hangzik, de ha megszáll egy hotelben ő egyedül, akkor attól még én mint az ő "vendége" tartózkodhatok-e a szállodai szobájában? Mert az egyértelmű, hogy aludni nem aludhatok ott, hiszen 1 főre foglalja le. De hogy fogadhat-e más személyt napközben, vagy akár este? Vagy ezt nem is veszik észre, hogy olyan valaki megy be aki nem ott "lakik"? Azért lenne ez fontos, mert napközben be fogjuk barangolni a várost, meg programokat csinálunk, de szeretnénk majd kettesben is lenni nyugodt helyen.. Köszönöm előre is a véleményeket!
2011. okt. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hivod meg este magadhoz, attól függetlenül még nem kell ott aludni. En ugy tudom, hogy nem lehet tartózkodni a szàllodai szobàban.
2011. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vs nem kontrát jelent? ezt mikor két dolgot összehasonlítanak szokták írni, nem?


én voltam így. mikor a férjemmel megismerkedtem aki üzleti ügyben járt mindig Mo-ra ö is hotelben szállt meg. Habár kellemetlen volt, már akkor is mikor már komoly kapcsolatunk volt, de én sokszor aludtam ott is. amúgy ö mindig szobát foglalt és kutya nem nézte. az éjszakai portás is max köszönt de nem szolt semmit.


én is a szüleimnél laktam még akkor (habár volt egy lakásom, de nem akartam egyedül a lakásban, ami ki volt adva) és hát ö nem is szállt volna meg anyuéknál, mert neki a szállással is elkellett számolni a cégének. de aztán kb fél év után befejezödött a magyar munka akkor kiköltöztem hozzá, de jó volt hogy addig megismertük egymást.

2011. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz a vendége. A hotelek nem korlátozzák - nem is korlátozhatják - a vendégeiket abban, hogy éljék az életüket. A hotel nem börtön, hanem egy szolgáltatás. Ha nem veszel igénybe fizetős szolgáltatást - magyarul: nem alszol ott -, akkor annyit vagy ott napközben, amennyit akarsz.
2011. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a ferjem uzleti utra ment a Fulopszigetekre akkor 1 foer votl foglalva neki a szallas mert termeszetesen a cege csak az o nevere foglalta. En vegig ott tartozkodtam vele, ott aludtam napkozben amig dolgozott hasznaltam a konditermet, uszomedencet, tengerpartot... A kutya nem szolt semmit pedig 5 csllagos szalodarol volt szo. Remlem hamarosan megint menni fog mert mar jol jonne egy kis napsutes. :)) Habar lehet szallodatol is fugg, nem tudom.
2011. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!