Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények Pomázról?

Vélemények Pomázról?

Figyelt kérdés

Szeretnénk odaköltözni, érdekelne az ottélők, -dolgozók véleménye. Bármiről élhettek, de különösen a következők érdekelnének?


1. Milyen a kulturális élet? (Tudom, h Budapest közel van, de engem a helyi érdekel.)

2. Milyen szabadidős lehetőségek vannak?

3. Vannak jó éttermek, olcsó napi menüs helyek? Mik ezek, milyen áron?

4. Milyen a település hangulata, miért szerettek ott élni?

5. Mit hiányoltok onnan?

6. Bármi egyéb.


Előre is köszönöm!


2011. okt. 12. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

1.Ha valami ünnepség van akkor beindul az élet, ilyet például a Pomáz nap szeptember 23.-án azt hiszem, és amúgy ellehet itt lenni, olyan átlagos.

2.Szabadidő, attól függ mire gondolsz,sok minden van itt,tenisz,fitnessz terem,de érdemesebb Szentendrére átmenni (5 perc) ott több lehetőség van sportra és kikapcsolódásra.

3.Vannak

4.Jó a hangulat, egyre több a cigány,de nincs velük baj, és én nem költöznék el innen.

5.Azt ami nincs

2012. febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!