Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok azokkal az...

Mit csináltok azokkal az ajándékokkal, amik olyan barátságokból származnak, melyek már megszakadtak?

Figyelt kérdés
Van pár régi ajándéktárgy a fiókomban, amiket még mindig őrizgetek, habár nem egyet belőlük olyan emberektől kaptam, akikkel szebb vagy kevésbé szebb módon megszakadt a kapcsolatunk. Nem mindegyiket van szívem kidobni, mert mégis ajándék, emlék, de ha úgy vesszük, szóba sem állunk már az illetővel. Szerintetek mi a legjobb megoldás?
2011. okt. 15. 21:51
 1/8 anonim válasza:
jön a karácsony és sok a nélkülöző...ajándékozd el!Van aki örülne nekik sztem...
2011. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amire ha ránézel kedves emlékek fűznek, azt tedd el egy dobozba. Néha jó elővenni és megnézni.
2011. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem dobok el ilyesmit, hisz egy emlék egy olyan embertől akivel valaha jóban voltunk. :)
2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket elajándékozom. Vagy eladom... :D
2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezeket elrakom egy dobozba.
2011. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit, nem kötelező csinálni velük bármit is.
2011. okt. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amelyiket értéknek, kedves emléknek, vagy hasznosnak tartod, azt őrizd meg. Amelyiket nem, attól szabadulj meg.

Nekem is vannak ilyen tárgyaim. Van, amit emlékül adtak nekem ajándékba / pl. dísztárgy /, és van, ami használati tárgy, szintén ajándéknak szánták, pl. ruhanemű. Egy barátnőmtől, akivel nagyon csúnyán váltunk el, megőriztem pár utóbbit, viselem is. De kaptam tőle egy mobilt, ami a szakításunk egyik oka volt, nos, azon túladtam.

2011. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bánomisén ***** válasza:
Amelyiket nincs szíved kidobni, azt tartsd meg, a többit meg ajándékozd el, valaki majd örül neki :-)
2011. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!