Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan a nácikat...

Miért szidják sokan a nácikat amikor a kommunizmusnak sokkal több áldozata volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Ja és ha valami kevésbé rossz, akkor az már nem is számít? Nem értem az összefüggést.
2011. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Félig off ugyan, de én azt bírom, amikor szidják Hitlert meg Sztálint, hogy ilyen bűnösek olyan bűnösek, de az atombombát ledobó Truman elnök meg háborús hős...


Amúgy szerintem azért van ez, mert a nyertesek írják a történelmet, és Sztálin nyert egy világháborút...

2011. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert a történelmet a győztesek írják. A nácik nem voltak olyan rosszak, mint amilyennek beállítják őket. A kommunizmusnak szörnyű pusztítása volt, de mégsem hallani erről olyan sokat. Pedig elvileg már rendszerváltás volt. Tudod miért van ez? Mert nem rendszer, hanem gengszerváltás volt. Ugyanazok irányítanak, mint régen. Csak a (politikai) bábuk voltoztak, a háttérből ugyanazok irányítanak. Hogy kicsodák? Költői kérdés. :-)
2011. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező szerint tehát a három embert meggyilkoló elmebeteg sokkal jobb ember annál, aki 10 embert ölt meg. Sőt, avassuk szentté.
2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Miért szídják sokan a kommunistákat, amikor a spanyolnáthának sokkal több áldozata volt?
2011. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

egyik kutya, másik eb

ehh.. különben is, meghaluk mindahányan, szidjuk az Életet.

2011. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és a büdös komcsi kifejezést legalább olyan gyekran hallom mint a nácit...
2011. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

<covenant>

egyáltalán nem mondtam azt hogy a nácik jobbak mint a komcsik, olvasd el még egyszer a kérdést

2011. okt. 16. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Elolvastam.


"Miért szidják sokan a nácikat amikor a kommunizmusnak sokkal több áldozata volt?"


Nem érted, hogy miért szidják sokan a nácikat...


Felteszem akkor a kérdést: az, hogy a kommunizmusnak 80-90 év alatt több áldozata volt, mint a nácizmusnak 12 év alatt, a szemedben felmenti a nácikat?

2011. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
A kommunisták sokkal több kárt okoztak a magyarságnak és az emberiségnek is. De amíg a zsidók uralkodnak addig nem lehet nyíltan és őszintén beszélni a dolgokról.
2011. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!