Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van majdnem mindenki...

Miért van majdnem mindenki annyira oda a melegekért? Nem utálom őket, de természetellenes dolog szerintem. Engem nem zavarnak, de ne reklámozzák már magukat.

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért van mindenki oda értük, de én ugyanazon a véleményen vagyok mint te. A francot nem érdekli, hogy ők aztán milyen beállítottságúak, de nem kell Budapest utcáin felvonulni egy kamionon,szítani a népet és reklámozni az amúgy igencsak természetellenes dolgot. Mert ez akárki akármit mond, nem természetes.És ennyi erővel én is felvonulhatnék egy kamionon és reklámozhatnám magam , hogy XY vagyok ez és ez a foglalkozásom. A média is eléggé rátesz, mert a különböző beszélgetőshowk-ba is mutogatják őket, délután, amit megnézhet egy kisgyerek is, akinek szerintem nem ez a legjobb dolog, hogy ilyen embereket nézegessen. Hát ez az én véleményem.
2009. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert olyan "cukik". A fiatal lányoknak barátnő kell és nem pasi, ennyi az ok. Egy érett, huszon éves nő már nagy ívről lesz@rja a homikat.
2009. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez is csak olyan, mint minden más. Mindenhol, mindennek vannak csendesebb és hangosabb képviselői. Vannak, akik pl. a vallásosságukat, vagy épp a politikai beállítottságukat hirdetik fennen, és vérre menő vitákat folytatnak a másik oldal képviselőivel, míg mások meg szépen csendben megtartják maguknak a dolgot, és élik a kis életüket nyugisan. Ugyanígy a melegek közt is van hangos is, meg csendes is, ennyi.


A felvonulások hátteréhez viszont még az is hozzátartozik, hogy érzik, hogy továbbra is igen sokan viseltetnek irántuk erős ellenszenvvel, és ez ellen próbálnak tenni valamit, mintegy megmutatva, hogy igenis ott vannak, nem fognak eltűnni, és követelik az elfogadásukat, valahogy úgy, ahogy anno a feketék is tették Amerikában. Más kérdés, hogy sokan meg épp emiatt fogják esetleg még jobban megutálni őket, de ezek szerint úgy vélték, hogy más eszközük egyelőre nem nagyon van a cél elérésére. Lehet, hogy hibás a döntés, de ez már az ő felelősségük.

2009. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Nézz körül a tegnapi kérdések között: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. és http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. és http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker.. Csak az igazság az, hogy ha elkezded feszegetni ezt a témát itt és nem a b*zik mellett szólsz annyira lepontoznak, hogy elbúcsúzhatsz az eddig elért válaszszázalékoddal. Sokunkal ez történt tegnap. Mit gondolsz miért? Mert a heteroszexuálisak lennének többen?
2009. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Belátható, hogy erre az oldalra elég sok ember jön fel, és nagyon nem valószínű, hogy a többségük meleg lenne.

A melegellenes hozzászólásokat azért pontozzák le egyesek, mert vagy hülyeségeket (pl. a melegek betegek, kezelni kell őket. Mondjuk kiváncsi lennék például hogyan, ugyanis hivatalosan nem betegség, és max. csak azt lehet pszichoterápiával kikezelni, aki divatból lett meleg, ami azért csak egy kis része az egésznek) írnak, vagy pedig úgy gondolják, hogy egy meleg ember kevesebbet ér stb.

Nyílván azokat én is elítélem, akik a melegfelvonuláson produkálják magukat (nem beszélve az ominózus bibliás emberről), és azokat is akik divatból lettek melegek, de ez a kettő együtt is csak a jéghegy csúcsa. A melegek 80%-an nem divatból meleg, és nem is botránkoztatja meg az embereket a melegfelvonuláson. Ezeket kéne elfogadni!

2009. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Rajta volt a betegségek listáján, pontosan nem tudom melyiken, de politikai nyomásra levették onnan a második világháború után, azt hiszem a hidegháborúban.De utánanézek ennek.
2009. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Köszi, tényleg érdekelne bővebben.

Azt tudom, hogy averzív pszichoterápiával próbálták "gyógyítani", de nagyon nem jött be, több kárt okozott, mint amennyit használt.

2009. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Kevesebben vannak oda értük,mint gondolnád.Csak nem mindenki ér rá foglalkozni velük,meglátnak egy meleg-kérdést és nem foglalkoznak vele,inkább olyan témába foglalnak állást,ami igazán érdekli őket.
2009. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

11:28-as vagyok, amelyik fartúró lepontozott, az most ideírná h miért ??? Mind1, lesz*rom.


Itt a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=H0NTedWXSdk

2009. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi nem csak téged pontozgatnak le.Ez itt már bevált szokás.
2009. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!