Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Besokalltam. Van valakinek...

Besokalltam. Van valakinek bármilyen ötlete?

Figyelt kérdés
Elegem lett ebből a túlpörgetett világból, ahol minden fontosabb, mint az emberi kapcsolatok. Szeretnék elvonulni valami olyan helyre, ahol átgondolhatom az életem nyugalomban, békességben olyan emberek között, akik úgy fogadnak el ahogy vagyok. Nem vagyok vallásos, ezért ha lehet olyan helyet javasoljatok, ahol nem várják el tőlem, hogy valami Istenben higgyek...
2011. okt. 17. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok vallásos, de számos lelkésszel, rabbival, pappal, stb tudtam úgy elbeszélgetni, hogy nem akartak megtéríteni. Viszont tényleg nagyon földöntúli nyugalom sugárzik ezekből az emberekből. A vallástól elvonatkoztatva is lehet beszélgetni velük. Ők elfogadták, hogy nem vagyok hívő, ezért én is elfogadtam, hogy Isten neve néha előkerült a beszédük közben - de az is inkább szófordulatként.


De egy sima környezetváltozás is sokat segít ilyenkor. Én ilyen helyzetben külföldön próbálnék szerencsét, tiszta lappal.

2011. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Menj át Erdélybe egy kis eldugott faluba.

nekem nagyon tetszik Erdély voltam már párszor,imádom az ottani embereket.(vajdasági vagyok egyébként)

2011. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van, én az öngyilkosságon gondolkodom, csak nem hiszem hogy meg tudnám tenni a családom (szüleim, testvérem) miatt. Eddig sem volt könnyű életük/életünk....
2011. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
böveben irnál eröl ?
2011. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Erdélyre tényleg igaz, hogy az ottani emberek milyen közvetlenek, kedvesek stb.

Van a környezetemben néhány erdélyi.Sajnos én még nem jártam ott, de tervezem! :)

2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Falusi turizmus kell neked. Kibérelsz valahol a természet közelében egy házikót egyedül egy hétre, és lesz időd gondolkodni. Egy barátnőm is ezt tette, amikor elvonulhatnékja volt.
2011. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kis aflu helyeket tudnám javasolni főleg Dél alföldön. Van ott egy házunk nagyimé volt régen de csak amolyan nyaralónak használjuk. A lényeg hogy ha kis faluban vagy akkor nagyon jó környék minden ember ismer mindenkit mindenki odafigyel mindenkire, mindenki köszön mindenkinek, szóval az egy nagyon jó hely ilyen szempontból ha ilyenre vágynál. Kis falvakba érdemes menned ha nyugodt helyet akarsz ahol meg hallgatnak. Én néha néha odamegyek ott legalább van egy kis nyugtom közben a házat csinálgatom, rendbe tartom és beszélgetek a helyi ismerősökkel.
2011. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos korlátaim vannak, így a környezetváltoztatás nem annyira egyszerű, pláne a külföld (nagyon rossz tapasztalataim vannak). Igazából valami olyanra gondoltam, hogy élni és dolgozni pl. egy tanyán, vagy erdészetnél, vagy akárhol egy nyugis, természetes környezetben pár hónapot. Lényegébe valami rehab-szerű kéne, bár nem a szó szoros értelmében.
2011. okt. 17. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:

krisna völgy. ott aztán pont nem érdekel senkit h ki vagy,hiszel-e bármilyen istenben vagy sem,és senki nem is akarja ráderőszakolni.


ott olyanok az energiák,h teljesen kismulsz,ott önmagad lehetsz. ha akarzs ülhetsz egész nap egy fa alatt,ha akarod hozzád se szólnak

2011. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát,én ilyet-ami nem hivatalos rehab-csak olyasmit hallottam h egy kolostorba elmegy valaki önkéntesnek,nyírja a füvet,mittudomén,és magában lehet..
2011. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!