Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van ha nem akarom kitölteni...

Mi van ha nem akarom kitölteni a népszámlálást?

Figyelt kérdés
komolyan kérdezem mert nem akarom kitölteni
2011. okt. 18. 08:05
 1/8 Antimod ***** válasza:
Elméletileg szabálysértési eljárást kezdeményezhetnek, ami szerintem pénzbüntit jelent.
2011. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50.000 forintos pénzbüntetés jár érte.
2011. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kitöltöttem, de elméleti szinten érdekelne, hogy mégis ha anonim a kérdőív, honnan tudják, hogy ki nem töltötte ki?
2011. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:

Nem attól anonim, hogy tudják, ki töltötte ki, hanem attól, hogy nem tudják, ki mit jelölt be.

Egyébként szerintem felesleges ezen aggódni, az állam úgyis sokkal többet megtudhat rólad, ha akar.

2011. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igazából semmi. A KSH, a népgazdaságtervezők, a demográfia kérdésével foglalkozók, a szociológusok mind lesz,arnak téged, együtt és külön-külön.

Van egy szórás, haranggörbe, a szélek kiesnek.

10 évente minden Eu-s országban van népszámlálás.

2011. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy sok embernek mi a problémája a népszámlálással... A párom is ilyen, és amúgy ponotzzatok is le, ha le akartok, de leírom a véleményem.


Azerintem jó dolog, hogy legalább egy kicsit képben lehetünk azzal, hogy hányan vagyunk még, kb. mikorra fog elfogyni a magyar lakosság, mennyi a romák aránya, hányan élnek rossz körülmények között, stb. Talán a törvényhozók is figyelembe veszik (ha minimálisan is) a demográfiai trendeket a jövőben, ehhez mérten cselekszenek a hátunk mögött... Lehet, hogy reménytelen és naiv vagyok, csak nem értem, egyesek miért ilyen közönyösek... Miért esik nehezére valakinek 20 percet erre fordítani az életéből...?

2011. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg addig büntetnek max. 50 ezer forintokra, amíg ki nem töltöd.

Tudják,hogy melyik lakásból töltötték ki és melyikből nem.Anyut megállította a számlálósnéni és mondta,hogy a központ leigazolta,hogy neten töltöttük.2-án töltöttük és senki se reklámozta,hogy már megvan,tőlünk nem tudhatta meg a számlálósnéni.Úgyhogy kinyomtatnom is felesleges volt az igazolást.

2011. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a fenéért olyan nehéz kitölteni, de remélem megvágnak pár tízezer rongyra.
2011. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!