Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy hívjuk oda magunkhoz?

Hogy hívjuk oda magunkhoz?

Figyelt kérdés
egyik haverommal mindig kosarazunk a sulink koleszánál délután.a haveromnak az egyik.osztálytársa nagyon zűrös meg balhéa meg ilyenek és én is pont ilyen vagyok.teljesen ilyen és gondoltam hogy összehaverkodok vele mert ki tudja lehet az egyik legjobb barátom lesz..beszéltem vele neten azt mondta persze bármikor.kijön kosarazni mert ugye ott lakik ő.És a suliba is nézett minket mindig van hogy bámult.még elötte szoval biztos érezte hogy akarunk vmit töle.ma is kosaraztunk de nem jött oda.multkor mondta hogy látott minket csak pont ment kajálni.holnap a suliba szerintetek rÁkérdezzek hogy kijön e mert hogy mi.ottleszünk.ötletek?
2011. okt. 19. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

most ezt komolyan kiírtad kérdésnek? :S

És a szexualitás kategóriába?!

OMG sztem hagyjuk

2011. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szóval kosaraztok, fiúk vagytok(?) és ezt mind a szexualitásba, tudod a rossz nyelvek ebből arra következtetnének, hogy homárok is vagytok...
2011. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

-.-

elnézést, nem ide akartam!

dehogy vagyunk homárok...!

2011. okt. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!