Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen Szolnok?...

Szerintetek milyen Szolnok? (lent)

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokat szeretnék hallani,mert az internetről énis el tudtam olvasni,azt a kecsegtető leirást róla,hogy a müvészetek városa,meg hasonló.Szóval akik ott élnek azoktól kérdezném,hogy tényleg jó ott?Kellemes a környezet és nem zsúfolt a város?no meg ugy-e nem jár annyi autó?Az emberek kedvesebbek egymáshoz?én az olvassatak alapján egy igazi szimpatikus mesevárosnak képzelem el.Persze biztosan vannak ott is kivételes napok,mikor káosz van.De akkor is jobb a hangulat,mint Budapesten és az ismeretlenek is kedvesebbek ése segitőkészebbek egymással,nem mint abban a szenyezett nagyvárosban.Vagy rosszul gondolom?Mindenestre azért gondolom,hogy szép város Szolnok,mert láttam a Duna tv-n egy nagyon szép dokumentumféleséget róla...Remélem nem csalódok majd a válaszotokban.Kérlek irjatok minél többen.
2011. okt. 22. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég jó hely, sok üzlet van, mindent megtalálsz amire szükséged lehet. Budapesthez képest nem annyira zsúfolt de elég sok ember van a belvárosban. A "külváros" nagyon jó hely, csendes, békés. Kivéve a motor út! Arra még véletlen se menj. Egy cikk miért :


[link]

2011. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2011. nov. 5. 14:44
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon romantikus a Tisza-part este, mikor a hidakat kivilágítják. A kávézók és pizzériák többsége ekkor is nyitva van, úgyhogy ha viszed a párod, szerintem klassz lesz.
2012. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!