Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltatok-e áldozatai a kor...

Voltatok-e áldozatai a kor vívmányának?

Figyelt kérdés
Vagyis ment szét kapcsolat annak hibájából,hogy félreértések áldozatául estetek e-mail,facebook,skype,mms stb. használata során? Gondolok itt ilyenekre, hogy: nem válaszoltál pedig írtam, nem voltam ott, nem láttalak,nem tetted láthatóvá magad, nem ment át amit írtam, jaj,ezt nem is neked akartam írni.., hogy hogy mással is írogatsz? stb stb sorolhatnám a kor vívmányának a hibájából adódó problémákat, amiket adott esetben vagy elhiszel vagy sem, kifogásnak értelmezel vagy sem.
2011. okt. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem használok ilyeneket. Csak messengert, de azt sem arra, hogy ott éljem meg a párkapcsolatom, csak a régi barátokkal ott tartom a kapcsolatot.

Facebook-om soha nem volt, és nem is lesz. Skype-om volt egy ideig, de már az sincs, mivel a partnerlistámon csak egy ember volt, miatta meg nem volt érdemes Skype-olni.

Szóval a kérdésre válaszolva: nem, nem voltam "áldozata" a kor vívmányának... :-)

2011. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy azért mentek szét, mert a srác kirakta kapcsolatban helyett, hogy egyedülálló, hogy szivassa a csajt, erre a csaj összeszedett egy másik pasit, hogy féltékennyé tegye(azt nem is szerette igazán) Persze biztos voltak más dolgok is, amiért nem működött a kapcsolat..De ez tette az i-re a pontot.
2011. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kérdés jó. egyszer talán volt egy olyan eset, hogy túl komolyan vettem az "msn-es" beszélgetést egy lánnyal és túl sokat gondoltam abba hogy jól elbeszélgetünk ott. félreértés is volt, legalábbis lehetséges, de mai napig nem tudom, hogy az volt-e egyáltalán illetve mi lett volna ha nincs. lehet hogy akkor sem alakult volna másként és akkor is ugyanúgy esélytelen lett volna a dolog... ?????!!!
2011. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
GPS-emnek mindig elvisz máshova..
2011. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16:31

Lehetséges én vagyok nehéz eset, de nem igazán értem a mondat elejét, valamit szerintem rosszul sikerült megfogalmazni.

héhaver: köszi

Mivel nincs hanghordozás, testbeszéd és még sorolhatnám (csak azok a kis smiley-ek,amiket segítségül hívhatsz...)nem tudod igazán értelmezni vagy inkább félreértelmezheted a kijelentéseket. Nagyon durva vitákba sodródhatsz, s utána már másról sem szól a kommunikáció mint magyarázkodás, a félreértések tisztázása, s ez megöli az egész kapcsolatot.

2011. okt. 22. 16:44
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:

Pusztán a kor vívmányai szerintem nem elegendők ahhoz, hogy az emberek maguk kárt szenvedjenek. Ezek csak eszközök. A gépfegyver is eszköz, és lehet vele céltáblára lőni, meg lehet vele embert ölni halomra. Az emberen múlik, hogy mit hogyan használ.


A barátságok elsorvadása sem az internet hibája, hanem az embereké, akik használják és emiatt nem fordítanak kiemelt figyelmet a barátaikra.


Arra meg kár szót pazarolni, hogy félreértésből. Hiszen egy jól működő kapcsolatban az ilyesmit meg lehet beszélni. Akiknél egy félreértés végzetes, ott sokkal súlyosabb problémák fortyogtak már rég a felszín alatt...

2011. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 16:44

hogy ez milyen igaz! alapvetően rengetegszer ironizálok és ez msn-en félreérthető! talán ezért is... mindenesetre én kiküszöböltem a problémát, lassan 2 éve nem használok msn-t, jóideje skype-ot se, iwiw-et szintén egy éve, facebookról még leszokóban vagyok :D

aki akar és fontos az úgy is megtalálja a módját és fordítva.

2011. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:31-es vagyok, bocsi

Közösségi oldalon a srác átállította a "kapcsolatban státuszát" "egyedülálló státuszra" mert valamin összekaptak, és a srác így akarta a lányt szivatni. Persze már nem először fordult elő a dolog. A lány pedig tovább ment egy lépéssel, ő nem virtuálisan állította át a státuszát, hanem tényleg összeszedett egy másik pasit.

2011. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
héhaver: őszinte leszek (habár sokszor megbántam már ezt az életemben, de változni nem igen tudok, ahhoz újra kellene születnem :)), figyelem a kommentjeidet és nagyon szimpatikusak. Amit nem igen értek, felhagytál a fent sorolt programok használatával, ugyanakkor itt mégis részt veszel, s ez sem szól másról mint írott kommunkikáció...
2011. okt. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!