Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért lehet az, hogy a meditáci...

Mért lehet az, hogy a meditációs zenék többségétől el kezd szoritani a fejem? Inkább ideges leszek tőle mintsem ellazult.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Talald meg a neked megfelelo lazitasi technikat, tehat neked ez a zene nem felel meg. Menj el setalni a termeszetbe, es add at magad a termeszetnek. Figyeld meg, hogy mit erzel? Igy fogod megtalalni a neked megfelelot, de keresned kell.
2011. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyesmi problémám, mostanság sokat szrongok, és ehhez tásult ez is.
2011. okt. 22. 23:21
 3/6 bánomisén ***** válasza:

Ha régebben a meditációs zenék nem zavartak, akkor szerintem az lehet, hogy most valami miatt nem mersz ellazulni. Tehát nem a zene zavar, hanem a gondolat, hogy ellazulj.

Persze ez csak az én véleményem távolról, de volt már ilyen a világtörténelemben.


Nem tudom, mi miatt szorongsz, de azt meg kellene oldanod, megszabadulni tőle. Nem a zene miatt, hanem azért, hogy tudj lazítani.

2011. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az utóbbi szorongásom a múlthavi műhold miatt volt, de amúgy családi gondok miatt is szorongok.

1 hétig nagyon rosszul voltam az eset után, a hét közepén egyszer elaludni készültem, és ahogy majdnem álomba merültem megijedtem, rámtört a szorongás ... és azóta valóban nem merek nagyon ellezulni. Elalvásnál is gondolkodnom kell valamin állandóan. Olyan érzés tör rám, hogy nem létezem o.O ... mondjuk mostanra ez javult valamelyest :).

2011. okt. 23. 17:23
 5/6 bánomisén ***** válasza:

Szegény műhold, nem árt az senkinek :-) Ilyenek miatt ne szorong, lassan már havonta potyognak lefelé az égből. Kárt nem csinálnak, mert úgyis apró darabokra esnek, mielőtt földet érnének.


Ha nehezen tudsz elaludni, akkor vegyél bioboltban nyugtató teát (ez nem gyógyszer, hanem természetes, nincs mellékhatása és nem lehet hozzászokni) és iszogasd esténként. Előbb-utóbb pedig úgyis helyrezökkensz és akkor már a tea sem kell.

2011. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nervenpflege-t szedek esténként :) ez is gyógynővény egyveleg. Sajna az éjszakát enélkül át sem tudom aludni, mert folyaton álmodom össze-visszaságokat, csupa zavart álom, és sokszor fel is kelek. Ez is a műholdas dolog óta (amúgy nem csak ettől félek, hanem úgy mindentől). Szerintem akkor kitört rajtam minden szorongás, ami addig felgyülemlett bennem. Voltam vele dokinál, GAD-os vagyok elvileg.
2011. okt. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!