Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért történik az életemmel...

Miért történik az életemmel mindez?

Figyelt kérdés

Sziasztok az életem ott kezdett el leginkább egyre rosszab lenni mikor

a Szakkmunkás Iskolát választottam

nem értem miért történik velem minden nap mindig van valami rossz

hogy mindig én vagyok a bünbak mindig engem hoznak elö ,soha seniknek nem ártottam nem sértettem és nem szemétkedtem velük úgy igazán

mint jópáran velem...

nem hagyom magam de már nem nagyon tudom ezt birni...

vagyunk a csoportba 17 en és abból a 70% a utál a semmiért

és igen nem hazudok a semmiért

sose csináltam nekik bajt ,egyszerüen nem birják az arcom..

itthon se jobb a helyzet ,hazajövök máris kapom a rosszat az arcomba hogy miért ez történt ? miért igy csinálod ? miért nem figyelsz jobban oda?

barátaim sincsenek nagyon ... és ez engem nagyon bánt mert még én setudom nagyon a választ hol siklottki annyira az életem hogy egy igaz barátom se maradt akivel megtudnám osztani a bizalmasabb dolgaimat és ő is nekem

16 éves vagyok se barátom se egy olyan suli ahova szivesen bejárnék se család akibe ugy igazán megtudnék kapaszkodni .. és hát csaj?? óóó ugyan már... életem sincs nem hogy csajom..

Tudjátok én mindennap elgondolkodok az életemen mikor a buszon ülök hogy miért velem miért pont azzal szurnak ki aki probál jobbat teremnteni probál dolgozni és jófej és jó a társaságba : (

én nem vagyok ellenszenves belemegyek a dolgokba (most nem rosszra gondolok ) probálom megtalálni a közös témát

de még igy is vannak olyanok akik ok nélkül köpnének rám utálnak.. és ezt nemértem miért? MIÉRT vannak ilyen emberek? :S


2011. okt. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,ilyen korban van,akiben él a "csapatszellem",ezek kő buták,ne foglalkozz velük.Otthon meg légy kicsit erőteljesebb,szólj vissza,h ne bszogassanak.
2011. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Valaki azt mondta, hogy "ebben a világban csak az tud érvényesülni, aki lop, csal és hazudik". Igazat mondott. Te nem ilyen vagy, ezért nem tudsz érvényesülni. Gondolom kifogtad a családdal is, nem értenek meg, és nem fogadnak el olyannak amilyen vagy. Nos ha ez megvigasztal én is éltem át hasonlót kb. 25 évvel ezelőtt, akkor voltam annyi idős mint te. Látod élek, van szép családom, 2 gyermekem, a nagyobbik fiam lassan annyi idős lesz mint te. Ma sokan "irigyelnek" azok közül, akik annak idején kirekesztettek és csúfoltak.


Nekem sokat segített annak idején, hogy találtam olyan embereket, akik hasonlóan gondolkodtak mint én. Egy református táborban tértem meg, majd kerestem mindenféle felekezetek ifjúsági alkalmait, ahol szeretettel fogadtak, és igaz barátokra leltem. Úgy gondolom, hogy ez ma is működik, nem kell vallásosnak lenned ahhoz, hogy szívesen lássanak, elég ha nyitott vagy.


Üdv. Péter

2011. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csá dumálunk? :) msn?

17F

2011. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ ezzel erőt adtál köszönöm

kicsit jobb

2011. okt. 28. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!