Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a jó a facebookban?

Mi a jó a facebookban?

Figyelt kérdés
Engem eléggé zavar,hogy több mint a fele osztály állandóan facebookozik , suliban órákon telóról,otthon egész nap a gép elől.Ha elhívjuk őket valahova akkor,áááá nincs kedvem és a többi.Ezzel csak én vagyok így?Elveszi az életet az embertől.Szerintem.
2011. okt. 24. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Engem jobban zavar a fila-táska...
2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem se Fila táskám ,se Facebook profilom sincs, szóval majdnem mondhatjuk, hogy különc vagyok :)
2011. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 .:Laci:. ***** válasza:
az, hogy van! lehetőséget ad a sok kockának, hogy a 26819 ismerősének akit még életében nem látott, naponta 3x posztolja, hogy elment szarni, 8x, hogy eszik, 5x, hogy ráállt a mérlegre és megint hízott 2 kg-ot, naponta 1x direkt lekési a buszt, hogy ezt kiírhassa és a 26819 ismeretlen ismerősének legalább fele lájkolja...szerintem nem rossz dolog a facebook én is sokat használom, főleg barátnőm miatt és mert ha úgy alakul ott ingyen meg tudunk beszélni bárki ismerőssel akit ténylegesen ismerek egy találkát vagy akármit, barátnőmmel ott tartjuk a kapcsolatot mikor telefonon nem bírunk beszélni mert olyan helyen vagyunk ahol nem lehet vagy nem illő telefont használni...tehát sztem egy egészséges mértékig jó, hogy van de hát mint mindent ezt is túlzásba lehet vinni és ezzel a lehetőséggel nagyon sokan élnek is...
2011. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig a legközvetlenebb közösségi oldal ahol a legjobban tudok emberekkel beszélgetni, sok embert ismertem meg így, myvipen meg iwiwen pl soha sehogy. El tudom érni ingyen telóról is, nem kell folyton fizetnem azért hogy írni tudjak valakinek, volt pl ismerősöm aki eltévedt mert vidékre ment de rossz vonattal, a facebookos ismerősei segítették jó irányba, vagy pl én el tudok hívni könnyebb bárkit oda ahol lakik és épp arrafele vagyok, össze tudunk futni, vagy ha hirtelen le lett mondva valami időben tudtam meg és nem kellett feleslegesen a megbeszélt helyre utaznom. Illetve egyszer egy barátnőmet kidobták otthonról és kiírva hogy kinél tud ott aludni legalább egy napra mert nincs hova mennie. Azonnal válaszoltam neki és nálam aludt.

Engem rengetegszer húzott ki bajokból, nincsenek olyan ismerőseim se akik irritálnának vagy olyanokat írnának ki ami zavarna. Meg szerintem vicces is tud lenni hogy jelölgetnek képeken, kiposztolnak, kiírnak valamit, mert ebből származtak eddig a legnagyobb ökörködések, barátságok is születtek, illetve csak úgy full ismeretlenek jól el tudnak marhulni.

Én ezeket tapasztalom, de ezekszerint te teljesen mást.

18/l

2011. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!