Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az első gondolatod-reakciód...

Mi az első gondolatod-reakciód amikor kopogtatnak az ajtódon?

Figyelt kérdés
Sokan vannak,akik megijednek,sokan mérgesek lesznek hogy ki zavarja őket stb amikor a bejárati ajtón valaki kopog...nálad ez hogy van?
2011. okt. 25. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, ki az.
2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
A gondolat reakcióm a következő: kopognak, megyek megnézem ki az, és kinyitom az ajtót.
2011. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nézek ki, ha becsöngetnek. Utcáról való beordibálás (a kopogás kertesházi megfelelője) nálam siket fülekre talál.
2011. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hasonlóan a harmadikhoz: van egy kis üzletünk, ahol megrendeléseket veszünk fel különféle dolgokra, illetve ahol elkészítjük (inkább műhely). Ez a ház pincéjében található, kertes családi házról beszélünk, a pince bejárata hátul van, a kertből, a kocsibejáró mellől. A ház első bejárata, a kiskapu, a csöngő a ház másik oldalán található. Ha csengetnek, felállok, megnézem ki az, majd kimegyek, hogy miben segíthetek.

De rendszerint besétálnak a nagykapun (napközben sok a rohangászás, így legtöbbször nyitva van), és elkezdenek hallózni, meg a hátsó bejáraton kopogni. Ilyenkor vagy a szomszéd szól át nekik, ha kint van épp, hogy elől a csöngő, keressék már meg, vagy én megyek ki, és szólok nekik, hogy legközelebb legyenek szívesek csengetni, vagy csak akkor bejönni, ha láthatóan a pincében vagyunk. (Ezt elölről is lehet látni)

Ha pedig ott vagyunk, és nyugodtan bejöhetnének, biztos, hogy mindig csengetnek, úgy kell leküldeni őket. Ha nem, akkor biztos, hogy mindig besétálnak :)

2011. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
(Ja, és ki van táblázva nagy ló betűkkel, hogy merre a csengő, vagy hogy milyen esetben jöhetnek be... amióta kint van a tábla erről, még többen csinálják rosszul)
2011. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki a f*szom az és mit akar? Tudom, nem kedves dolog ezt gondolni, de mindig megzavarnak vmiben. XD
2011. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első gondolatom: már megint ki a f@szom ez?
2011. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy már megint mit akarnak rámsózni.
2011. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is az a gondolatom, hogy ki a fene keres engem?
2011. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A barátaim és a családtagjaim mindig előre jelzik, ha jönni fognak, tehát első gondolatom, hogy "ne már, ki zavar?"
2011. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!