Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kisfiúnak kell kézzel készíten...

Kisfiúnak kell kézzel készíteni holnapra valami ajándékot az oviba. Mit ajánlottok?

Figyelt kérdés
Nincs varrógépem és olyan ötlet kellene,hogy a kislányom /5 éves/ is tudjon segíteni benne.
2011. okt. 26. 10:24
 1/8 anonim válasza:

Igaz, már lepréselni nincs idő, de egy szép lapra ragaszthatnátok őszi levelekből valamilyen figurát, vagy esetleg termésekből, zöldségekből (pl. tök, répa, karalábé, stb.) valamilyen állatkát.

Nem tudom, milyen ajándék kell, de esetleg szóba jöhetne egy sütés nélküli süti, mondjuk Házi Raffaello, vagy kókuszgolyó.

2011. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,megfontoljuk:) Az édességből szerintem mindenkinek adni kell.
2011. okt. 26. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Újabban házilag készített sütit nem lehet az oviba,iskolába vinni.
2011. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahová mi járunk,oda szabad vinni,de csak azért,mert tudják a nevelők,hogy honnan származik.
2011. okt. 26. 11:08
 5/8 anonim válasza:
Papírból hajtogassatok valamit.
2011. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez a kérdés miért itt van ????????
2011. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért? Hova kellett volna kiírnom???
2011. okt. 26. 12:52
 8/8 anonim válasza:
Hoppá, bocsáss meg, sajnálom ne haragudj , elnéztem véletlenül :) Úgy láttam, mint ha a politika topicbban lenne a kérdés :)
2011. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!