Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan értékelnétek ezt a...

Hogyan értékelnétek ezt a vásárlást? /Vatera/ bővebben lent

Figyelt kérdés
Vettem a kisfiamnak egy nacit ami nagyobb mint ami a méreteknél meg van adva.Ez még nem is lenne akkora gond,hisz majd belenő :)Viszont a postáért 400Ft-tal többet kért mint amibe került.Én is szoktam eladni és mindig pontosan mérek.1-2 alkalommal fordult csak elő,hogy többet számoltam de azt azonnal vissza is utaltam a vevőnek.Szívem szerint semlegest adnák,mert elegem van,hogy így próbálnak még az emberből több pénzt lehúzni.
2011. okt. 27. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ezt jelezném az eladónak és ha akkor sem megfelelő a viselkedése, akkor adnék, negatívat azért nem, de egy semleges ezzel az indoklással.
2011. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Postánál a vásárlók elfelejtik azt, hogy pl. a pufi borítékot is meg kell venni, de igazad van, 400 Ftba az se kerülhetett
2011. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jelezném felé, kíváncsi lennék miként reagál. Ha bunkón, akkor én negatívot adnék neki.

Ha rendes lenne, akkor vagy semlegest, vagy pozitívat (már ha sikerül értelmesen rendezni a dolgot).

2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%
Ezért is vásorolok üzletben turiban, látom, hogy milyet, mekkorát veszek
2011. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
a végértékelésnél a megjegyzésbe nyugodtan jegyezd be hogy nem a megfelelő méretű ill a postaköltség el lett számolva. több idegeskedést szerintem 400ft nem ér meg, hisz anyukaként neked is biztosan van ezer más dolgod. ha elég gyors volt ill korrektnek tűnt akkor szerintem nem kell semlegest adni hisz lehet, hogy valami hiba történt mérés közben. ki tudja? de az értékelésnél jegyezd be mindenképp, mert ez másoknak is fontos info!
2011. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én is előbb jelezném, ha nem utalja vissza az eladó a 400 ft-ot, akkor semlegest adnék.Amúgy a naci olyan állapotban van, amilyennek lennie kell?Ha csak nagyobb, akkor talán nem adnék negatívat, de ha másba is lenne hiba, akkor igen.

Én is újszerű mellényt vettem (leírás szerint), de a cipzárja tiszta kopott volt,és látszott rajta a használat bőségesen és több postaköltséget számolt fel nekem is.Ennek ellenére pozitívat adtam, de utána megbántam, hogy nem semlegeset...

2011. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesnek tűnt,mindig válaszolt a levelekre.Írtam neki,eddig semmi reakció.Várok 2-3 napot és adok egy semlegest.Persze ha visszautalja a különbözetet akkor pozitívat adok.

A nacival nincs bajom,olyan mint a képeken.

2011. okt. 27. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Már írtál neki, vagy most írtál? Tényleg várj egy kicsit, bármi oka lehet, hogy most épp nincs netközelben
2011. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, én már ezért nem is veszek a neten használt cuccot. Általában rossz a méret, vagy ócska cuccot küldenek, és a posta is elég drága. Én bababörzén vásárolok, ott legalább láthatom, hogy mit veszek.

Kérdezz rá, és ha nem reagál, akkor negatív.

2011. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát csajok,azóta sem jelentkezett és nem is küldte a különbözetet.Így megy a semleges neki.
2011. okt. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!