Hogy néz ki ez oldal?

Figyelt kérdés
Miért kell mindent egy ujítással rosszabbá tenni?
2011. okt. 29. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik egyáltalán. Számomra kevésbé lett átlátható és tagolt, mint amilyen volt. Tele nyomták mégtöbb reklámmal, ami csak mégzavaróbb... Így már nem érzem magamat olyan "komfortosan" itt, mint azelőtt. :S
2011. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Unták a szerkesztők gondolom a régit.Azt hitték hú de jó lessz nekünk.De eggyáltalán nem.Néha jó az egyszerű is.ezek után ha nem lesznek sokan,az oldalon,akkor talán visszaállítják.De szerintem lassan megszokjuk.
2011. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugy latom maris kevesebben hasznaljak.
2011. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már bárhol megjelenhetnek bármilyen alakú és méretű reklámok váratlanul beékelődve a válaszokban is, ahelyett,hogy főleg a jobb oldalon lennének egymás alatt felsorolva és kész. Egészen zavaró. A több funkció csak jó, de áttekinthetetlen.
2011. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Emberek, miért olyan nehéz használni az AdBlockot? Akkor nem lenne reklám.

A másik: miért olyan nehéz azt elhinni, hogy az oldal történetében nem ez volt az első újítás? Minden újítástól rosszabb lett? Oké, térjünk vissza arra, hogy egy kérdéshez mindenki csak egy választ írhat, a kérdező nem kommentelheti a kérdését, legyenek újra ömlesztve a kérdések a főoldalon, ez tényleg remek dolog volt.

Merthogy pár éve még így nézett ez ki.

És a mostani újításokkal mi olyan egetverő probléma? Kimondottan tetszik, hogy egyszerűbben lehet privát üzenetet küldeni, főként, hogy tudom, melyik kérdés vagy válasz kapcsán kaptam őket. És ez csak egyetlen példa.

2011. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
így első ránézésre gusztustalan
2011. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

engem ezek a nagy fehér téglalapok irritálnak nagyon

látványtervezésből egyes

2011. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan szétszórt az egész, hogy az nem igaz, ráadásul tiszta fehér lett az egész, így üresség érzésem is van....viszont reklám annyi van mint a hétrossebb.
2011. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
KÉREM VISSZA A RÉGIT!
2011. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez az! Kérjük vissza a régit!!! De tojni fognak a kíánságunkra.
2011. okt. 29. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!