Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan barátkereső...

Tudtok olyan barátkereső oldalakat, ahol nagyobb eséllyel lehet hozzám közelebb lakókat találni?

Figyelt kérdés
Az internet nagy előnye az ismerkedés, és mégis nagy hátrány, hogy ha ez sikerül, és nem pesti vagy, nagy eséllyel tök messze van tőled a másik ember akivel felvetted a kapcsolatot... NAGYON FONTOS lenne a közelség, de egyszerűen nem tudok ilyen oldalakat, vagy ha volna, halott... lehet fórum is! (Zempléni kellene!)
2011. okt. 30. 20:42
 1/3 anonim válasza:

Facebook,Myvip,Iwiw,Skype,Myspace...stb.

Pl.ha ebneveldére bejelentkezel,vannak fórumok,ott cseveghetsz.Vannak chatek, www.xat.com-ot ajánlom.Googleba is beírhatod barátkereső stb.

2011. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.. de FB, myvip, iwiw, Te ilyen oldalakon szoktál ismeretleneknek üzenni? Mert én nem hiszem, hogy bárki jó néven venné... hmmm.. hát nem tudom. Chat pedig, eddig úgy tűnt, ott nem nagyon van esélyem olyat találni, aki barátokat keres, ill. találkozna is, inkább csak "egyebekkel" zaklattak, lehet hogy csak nem próbálkoztam eléggé.. kössz a választ, természetesen még próbálkozok, nem adom fel.
2011. nov. 5. 20:10
 3/3 anonim válasza:
Hotdog.hu
2016. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!