Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítene valaki lebuktatni...

Segítene valaki lebuktatni haverom félrelépős barátnőjét?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratom, akit a baratnoje nem tudom miota, de csal. A baratom egy honapja kulfoldon van es ezt hasznalja ki a csaj, pedig miatta ment ki, h lakast tudjanak venni.

Szeretnem lebuktatni a csajt es ezert azt eszeltem ki, h feltorom a face-t, torlom a sracot, kozben en lemasolom a gyerek oldalat es en azzal vissza felveszem majd rairok chaten es megbuktatom a ribancot.

Addig meg van, h lemasolom az oldalt, de ha felveszem akkor az esemenyt, h mi baratok lettunk lehet torolni?

Illetve a hulyegyerek nem fogja latni, h ot torolte a csaj?

Mire figyeljek meg oda?


2011. nov. 3. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Így könnyen le fogsz bukni. Inkább figyelj a csaj háza körül hogy mik az események illetve ahova járni szokott buliba ott si figyelj a dolgokra.
2011. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész beleavatkozás-dolog nem túl jó ötlet...Szinte mindenki a rossz hír hozójára (is) haragszik,ez elkerülhetetlen.Van rá esély,hogy a barátoddal megváltozik a viszonyod ezek után.


Ha mindenképpen ez a szándékod,akkor ezzel a facebook-os dologgal könnyedén le fogsz bukni.A 'hülyegyerek' látni fogja,hogy már nem ismerőse a lány,mert valószínűleg gyakran beszélnek az oldalon,és ha valaki nem az ismerősöd,az hamar feltűnik.

2011. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

En ugy gondolom, h "orulni" fog, h lebuktattam.

Ennyivel tartozok neki, nem fogom magamban tartani, en is elvarnam, h szoljon, de most nem akarom, mert bestresszel es akkor johet haza.

2011. nov. 3. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem várd meg,amíg hazajön,és mondd el neki őszintén,élőben.Ha ennyire jó barátok vagytok,akkor biztos jobban örülne,ha ezt szemtől szembe mondanád el neki.
2011. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is durva ebbe ilyen mélyen beleavatkozni. Én egészen egyszerűen elmondanám a srácnak, ha hazaért, hogy meg vagyok arról győződve, hogy ez van... innentől kezdve pedig az ő dolga, hogy csak nyitott szemmel jár és nem szól a csajnak, vagy azonnal neki esik, vagy mivan. Egy figyelmeztetéssel nincs semmi baj, én is elvárnám a barátaimtól, hogy szóljanak, ha valami van, viszont az hogy ilyen trükkökkel tőrbe csalják a páromat, aki bármit is csinált, ez azért durva, szerintem nem fair és baromira ki lennék akadva, elvégre az ég világon semmi köze az én kapcsolatomhoz senkinek, legalább is annyira biztosan nincs, hogy ilyen szinten belemásszanak.
2011. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!