Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megfelelő számodra ahogyan...

Megfelelő számodra ahogyan most élsz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
90%

El sem hiszem, egy értelmes kérdés.


Amúgy jól elvagyok jah :D


Tisztelet.

2011. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Smartguy86 ***** válasza:
Abszolút! De azért nem azt mondom, hogy ennyi volt. Folyamatosan kell törekedni a jobb felé.
2011. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Nem, de ez van.
2011. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 napietus ***** válasza:
0%

nekem igen, szeretem a mostani életemet :) ennél jobb már csak akkor lenne, ha sikerülne végre teherbe esnem. dehát, tökéletes sose lesz, ahogy mondani szokás :)


29/n

2011. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
hm sajnos úgy élek h élj a mának" ami hosszútávon nem jó :S
2011. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez mitől is jó kérdés? Kinek fog ez, és a válaszok segíteni a későbbiekben?
2011. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igazad van rossz kategória. Sajnálom.
2011. nov. 3. 15:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Gazdag vagyok, még szinte fiatal (harmincas) Magyarországnál százszor kulturáltabb országban (Svájc) a házasságom hibátlan, rengeteget utazgatunk, egyszóval ennél megfelelőbb nem is lehetne.
2011. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Bár jövő évben nem hosszabbítják meg a munkaszerződésemet, így munkanélküli leszek. De legalább sikerült összehozni a pici babánkat (mondjuk nem kiabálnám el, mert semmi nem bíztos- előzőt 23 hetesen vesztettük el), de reménykedünk, hogy mostmár nem lesz semmi probléma.

A világ meg egyre szarabb, de önzők vagyunk, és szeretnénk boldogok lenni, szeretnénk egy gyermeket, akinek minden szeretetünket odaadhatjuk. Az ö mosolya álltal boldogabbak lehetünk. :) Mert egy egészséges baba mindennél többet ér! Boldogságot hoz az életünkbe . :)

2011. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Nem! Mert malomkerék az életem...kitőrni?!!,csak bizonyos eszközzel lehet,ez a pénz,amiért mindent megkaphatsz-kivéved az egészséget-a legfontosabbat,hát egyenlőre ezzel vigasztalom magam,hál' Istenek egészséges vagyok!!!

Igaz minden ember élete kovácsa,de eszközel lehet a vasat is formálni!!Nekem nincs pénzem,csak a napi betevőnk,nincs megtakarításom elfogyott,pedig nem iszuk,nem utazunk kirándulni-még sosem nyaraltam,bocs egyszer 2 napot,pedig már rég meszülettem....minden nap ezzel fekszem s kelek mikor lessz más!, ezt a körforgást....már unom!!!Mindezek ellenére,teszem a dolgomat,s csak reménykedem...talán egyszer más lessz..hisz egyer fenn, egyszer lenn.....

2011. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!