Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék, menjek vagy...

Tanácsot kérnék, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy haverom hívott szombat este buliba, hogy megünnepeljük a szülinapját.Egy szórakozó hely a cél ahol ő én meg még egy srác mennénk innánk és csajoznánk. Másrészt hétfőn és szerdán zh-t írok az jogi egyetemen és még kéne tanulni rá.


Visszamondani nem nagyon szeretném, mert csak a legjobb barátom és mondtam már vissza a múltban is egyszer.

Fontos a tanulás, mert tény, hogy nem vagyok az a bulizós, partyarc fajta, de megbántani se akarnám.


Én hajlanék a visszamondásra, de akkor milyen indokot kéne mondani neki ? Ismerem már mint a rosszpénzt és ha elkezdek jönni neki a tanulás szöveggel akkor elküld a fenébe. Milyen mentséget lehetne mondani neki ami tényleg váratlanul jöhet és halaszhatatlan ?


2011. nov. 4. 15:40
 1/5 kovpet ***** válasza:

Mondd neki, hogy átmentél a BME-re és így már tényleg kell tanulni is. Meg fogja érteni, lol.

</troll>


:)

2011. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugodtan mondd meg neki hogy neked a tanulás az első, és aztán a buli..ha meg nem érti meg akkor hagyd a fenébe..ha meg megérti, akkor meg mondd meg neki hogy ha sikerült minden az iskolába akkor majd bepótoljátok..:D
2011. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azzal van a probléma, hogy ha szombaton bulizok és vasárnap hazaérek reggel 8 ra akkor aludni is kéne meg még tanulni.


Gondolkoztam, hogy akkor nem iszok sokat, de vasárnap akkor mégis hogy fogok tanulni fáradtan?

2011. nov. 4. 15:49
 4/5 francais11 válasza:

mondd,hogy rokonod haldoklik és nincs kedved bulizni,inkább tanulsz

Amúgy egyetértek az előzővel

2011. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha annyira jo haverod, akkor ne hazudj, mert az mindig kiderul!!! Miert nem mesz el egy kicsit? Koccintotok egyet, egy kicsit ott vagy es akkor utana hazamesz??????
2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!