Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent a Csillámpóni?

Mit jelent a Csillámpóni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Csillámfaszláma.
2011. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valaki elkezdett Facebookon ökörséges önismereti teszteket gyártani, "Mennyire vagy csillámvámpír" - lásd, Alkonyat, aztán jött az interneten fellelhető összes mém csillámverziója. A csillámpóni a MLP új sorozatának csillámverziója. (My little Pony - Friendship Magic, asszem)

Szóval ökörség. És a csillám*láma is ilyen dolog. Vagyis semmi értelme, de lehet vele másokat hülyíteni.

2011. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki se nézett Én kicsi pónimat? Csillám pónik, tündér pónik stb... reneszánszát éli, aztán valami hülye minden elé odatette a csillám szót.
2011. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"reneszánszát éli"


nem egészen. csak a korosztályod most jön rá, hogy elb.szta a gyerekkorát, azzal, hogy felnőtt akart lenni, aztán ahogy felnőtt, rájött, hogy dejó lett volna gyereknek lenni.....


aztán ilyenekkel próbálják visszahozni a gyerekkorukat.

2011. nov. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 02:51


Hazudsz.

2011. nov. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A régi Én kicsi pónim akkor is jobb volt, mint ez a Cartoon Network-szerű izé.

[link]

[link]

2011. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TheAnny válasza:
My Little Pony: Friendship magic vagy mi a faszom :3333 Annyira cukiiiik! Főleg Rainbow Dash :3
2014. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!