Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez gáz lenne? Hogy próbálkozza...

Ez gáz lenne? Hogy próbálkozzak be nála?

Figyelt kérdés

megtetszett az egyik osztálytársam


de 7 éve vagyunk osztálytársak,mégis eddig soha nem beszéltem még vele 4 szem közt


sőt,régen még csúnyának is gondoltam


de most valamiért egyre jobban tetszik


csak szerintem ő semmit nem érez irántam :S


a legrosszabb,hogy van egy csaj az osztályban aki mindenkivel pasizik meg ilyenek,és vele pont padtársak,és szemmel láthatóan tetszik neki a csaj...mindig ölelgeti,meg próbál a közelében lenni


gondolom eddig azért nem kezdett vele semmit,mert van pasija...(mármint a lánynak)


mondjuk ez még semmi ahhoz képest,ami most jön


a srác anyukája a sulinkban könyvtáros


és nagyon visszafogja a fiát,úgy kezeli néha,mint egy 8 évest,ha találkozik vele a folyosón,puszilkóznak,meg minden


nekem ezzel nincs is bajom,de gondolom ha egy véletlen folytán mégis összejönnék a gyerekkel,az anyja szerintem enyhe szívrohamot kapna,hogy a kisfia összejött az osztálytársával,akit ráadásul az anyja ki nem állhat


akkor most mit csináljak?


lehet,hogy ez csak olyan fellángolás izé?


és szerintetek az ciki,ha a lány,személyszerint én 98as vagyok,a srác meg 99es,és majdnem 1 évvel idősebb vagyok nála?


13l


2011. nov. 9. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy csak el kéne kezdeni valamiféle kommunikációt folytatni vele. Hogy fellángolás-e, azt nem tudom. Egy idő után ki fog derülni.

Az anyukájával meg egyelőre nem tudsz mit kezdeni, ha összejöttök, biztos féltékeny lesz. De egyelőre ne szaladjunk ennyire előre, mert még közel sem biztos, hogy lesz valami. Beszélgess vele, aztán majd kiderülnek a dolgok. :)

2011. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :)


.....és amúgy miről beszélgessek vele? O_O


nincs semmi fantáziám,és szerintem hülyének nézne,ha eddig nem is foglalkoztam vele,és egyszer csak odamennék hozzá,hogy -Szia,mizu?

2011. nov. 9. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan tantárgy, amiból ő nagyon jó?
2011. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát....talán tesi :D a többiből olyan átlagos vagy mi....és gondolom gyanús lenne,hogy pont hozzá megyek oda,hogy korrepetáljon,nem pedig az osztály legokosabbjához :|
2011. nov. 9. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

És milyen hobbikat űz? Mi az érdeklődési köre? Stb.

Próbáld meg kitapasztalgatni, mi érdekli és ez alapján már el tudsz kezdeni vele beszélgetni bármiről. Valahogy meg kell tenned az első lépést, mert ő nem fogja a leírásodból ítélve. :)

2011. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D azt pl tudom,hogy teniszezik :) mondjuk én nem teniszezek,szóval nem tudom,hogy beszélgessek vele erről :|
2011. nov. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!