Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az osztálytársammal?

Mit tegyek az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes, bejutottam egy jó suliba, az osztálytársaim nagyon jók, de van egy osztálytársam aki valaimiért haragszik rám. Nem tudom mi baja van. Ha kérdem nem mondja meg mi baja, ha hozzászolok nem mond semmit még csak rám se figyel. Nagyon bosszant ez az egész. Mit tegyek. Értelmes választ lécci.Köszönöm.
2011. nov. 9. 15:20
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
Ha mindenkivel jóban vagy, csak ő morcoskodik, akkor hagyd rá és érezd magad jól a többiekkel.
2011. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szerintem előbb utóbb úgyis kiderül...

De azért gondolkozz el.

Év elején jóba voltál vele...?

Mert lehet az a baja, hogy valamit beszóltál neki egy társaságba, ami neki nem tetszett...

Vagy nem foglalkozol most vele annyit, mint év elején, ha jóba voltatok...de még elég sok minden miatt haragudhat...

2011. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyetemes népszerűséget nem fogsz elérni soha. Olyan nincs, hogy valakit mindenki szeret kivétel nélkül.
2011. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat gondolkoztam, azon hogy mit ronthattam el mert évelején rendes volt. Aztán elutazott és miután visszajött azután lett ilyen. Nem tudom mi lett vele.Nem ártottam neki semmit. De ha kérdem úgy se mondja meg.
2011. nov. 9. 16:20
 5/13 Falusi Gergő válasza:
Kérj bocsánatot
2011. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
minek kérjek ha egyszer nincs amiért?
2011. nov. 10. 19:26
 7/13 anonim válasza:

Ha érdekel ez az osztálytársad, akkor biztos jófej lehetett év elején.

Csinálhatnád azt, hogy mondjuk szervezel valami kisebb bulit vagy mozizást. És elhívod őt is. Hogyha jófej gyerek, akkor le fog neki esni, hogy kedves vagy hozzá, miért kéne haragudnia... ha azonnal elutasít, és még hülyének is néz, hogy mi a frászt akarsz tőle még mindig... akkor tényleg valami nagy baj lehet.

2011. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
De érdekes ez az....elutazott, visszajött és ilyen lett...nem tudom. Lehet találkozott egy olyan emberrel, aki mondjuk általánosból ismer téged, nem szeret, és lehordott téged mindennek, emiatt inkább nem akar veled barátkozni mégse.
2011. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is van egy osztálytársam(volt), aki egyszer csak furcsa lett. Legalább 2 hónapig nem szólt senkihez, és nem akart semmit csinálni és le se tojt minket. Megjött a téliszünet, és szünet után már nagyon jó kedvű volt... Kiderült, hogy a szülei elváltak és a szünetben meglátogathatta az anyukáját. Sose lehet tudni, hogy mi a baj, ha lehülyéz, vagy lenéz, akkor is próbálj meg közeledni hozzá. Egy kis idő után kezdj el távolodni és akkor lehet, hogy visszahív nagához, segítséget kér és elmondja, hogy mi a baja.
2011. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én utálom az ilyen embereket. Mondd neki azt legközelebb (mert attól, hogy nem válaszol, még figyel rád, ez biztos, hallja, amit mondasz):

- Utálom az olyan embereket, akiknek valami bajuk van, de nem képesek elmondani, hogy mi az. ha valakinek valami problémája van, mindent megtesz azért, hogy megoldódjon. Ha te inkább duzzogsz, és nem szólsz hozzám, az azt mutatja, hogy valójában semmi bajod sincs. Nem vagyok gondolatolvasó, ha azt akarod, hogy komolyan vegyem a problémádat, beszélj róla.


Ha ezek után se beszél veled, hagyd a fenébe az egészet.

2011. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!