Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülyének tartod azokat a...

Hülyének tartod azokat a magyarokat akik Magyarországon maradnak és szenvednek az éhbérért és 0 gyermeket mernek vállalni mert még munkát se találnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 19:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%
nem
2011. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sajnálom őket.
2011. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem, valaki nem teheti meg azt hogy ki megy külföldre dolgozni vagy élni, még én sem tehetem azt meg, igaz fiatal vagyok még, de kevés már ott kint is a munka, illetve egy ismerősömnek is haza kellett jönnie mert közölték vele hogy ennyi volt a dolog. És itthon dolgozik és csak fele annyit keres mint régen kint. Sajnos ez van.
2011. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Minap láttam egy műsort a spektrumon,ahol a pasas olyan borzasztó szegénységben élt a családjával,hogy a szemétdombon tömegverekedett egy lábasért. Azzal szerzett némi plusz pénzt,hogy kibuherált villanyvezetéket égetett,hogy leolvadjon róla a műanyag és eladja a rezet.Hát,ott aztán nincs szociális háló.ami azért kihúzhat a xarból. Igencsak átértékeltem a helyzetünket.
2011. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
61%
Sajnálom őket, mert vagy idősebbek, vagy nem beszélnek idegen nyelvet, vagy félnek egy másik országban újra kezdeni. Szóval tele vannak félelemmel, gátlással. Kicsit több önbizalommal akáútra is kelhetnének.
2011. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
15%
Az, hogy nem beszélnek nyelveket szerintem eléggé a saját hibájuk. Véleményem szerint mindenki a saját szerencséjének kovácsa, annyi pénze mindenkinek van, hogy megvegyen egy 8000 Ft-os buszjegyet Londonba, és kifizessen ott egy szobát pár hónapig. Ha ezek után nekem valaki azt mondja, azért nem megy ki, mert nincs pénze, kiröhögöm.
2011. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Linkelnél nekem 8000 forintos buszjegy árat Londonba. Olcsó szoba bérlés is érdekelne. Köszönöm szépen.
2011. nov. 10. 19:55
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti, de tiszta hülye vagy. 80000 forintot buszjegy Londonba? pár hónapig szobára mindenkinek van pénze? el vagy te tévedve. a világ egyik legdrágább városáról beszélünk!
2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2011. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
28%
Oké, bocsi, tévedtem. 8000-ből akkor úszod meg, ha valaha vissza is akarsz jönni. Egyébként 9900 Ft volánbusszal, akár két hét múlva. A szoba meg attól függ, mennyire vagy igényes. Van kint rokonom, heti 35 fontért lakik egy szobában. Nem vagyok teljesen hülye, elhihetitek.
2011. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!