Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen volt amikor legelsönek...

Milyen volt amikor legelsönek kipróbáltátok a cigit? Köhögtetek? Vagy szédültetek? Meséljetek léci!

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
14évesen próbáltam először. előtte mindig elutasítottam de nyaraláson találtunk unokatesómmal egy doboz bontatlan cigit. elraktuk na mit csináljunk vele? szívjuk el. oké. mikor először gyújtottam rá még azt sem tudtam hogy kell szívni rendesen, letüdőzni , és a reflex "hamuzó mozdulat" se ment:D nem köhögtem ki, nem is szédültem elszívtam akkor 1 szálat + aznap este még 2-t ,egész jó volt de bőven elég volt. nem értettem mit szeretnek benne az emberek. de másnap megint 2-3szálat elszívtam és már "egyre jobban" ment. de hát szívjuk el, többet úgy sem fogok... először csak szünetekben aztán partykba aztán hétvégente aztán napi szinten. mára már minimum napi fél doboz elmegy
2011. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én 15 évesen próbáltam elösször. Nem volt semmi, nem szédültem, nem köhögtem, de jól éreztem tőlle magam, persze tudom, hogy elvileg nem nyugtat meg, meg minden, de gyakorlatban igen. Ugyanugy cigiztem, mint az utcán ha látsz valakit, nem látszott, hogy ez az első cigim. Egyébként r++ jóó.
2011. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem köhögtem tőle soha, viszont mindig szédülök.

18 évesen volt, nagyon berúgtam, és az egyik dohányos haverommal voltam. Nála volt egy dobozzal, adott nekem is. Elszívtam egyet, és marhára örültem, hogy szédülök tőle. Kb. fél dobozzal elszívtam az este végére.

Azóta egy évben kb. 2 szálat szívok el, azt is részegen (szinte kizárólag csak olyankor kívánom meg, amúgy büdösnek és kellemetlennek érzem).

Kb. ennyi :)

2011. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem írni, hogy egyébként nekem nagyon nem áll kézre a cigi (pedig mindenki kinézi belőlem első ránézésre, hogy cigizek), a hamuzást is nagyon röhejesen csinálom:). Viszont elsőre is letüdőztem, mindig letüdőzöm (nem is értem hogy lehet anélkül szívni?) Kb. ennyi.


A 15 éves cigizősnek üzenem, hogy a tőle egy l.

2011. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az először meg így írandó, és az ugyanúgy pedig így :D.
2011. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

én ma probáltam ki egyik haverommal! és hát elég simán ment. azért azt megjegyezte hogy még a kezembe se áll jól de hát ez van :D megmutatta hogy hogyan kell letüdőzni és egyet elszivtam de nem is köhögtem csak kicsit szédültem tőle.

13/L

2011. nov. 12. 22:22
 7/10 anonim válasza:

A cigaretta a sátán valaha alkotott leggonoszabb,legördögibb gyilkoló eszközze lett az emberiség történetében.Megszálva ezzel a halálós tervel az emberi lény elméjét,létrehozta a dohányt,mely vírusként terjedt el szerte a világban.Ma Magyarországon mintegy 2,5 millió ember gyújt rá rendszeresen. A dohányzás okozta egészségkárosodás miatt 19 percenként meghal valaki,évente egy kisvárosnyi lakosságot veszítünk el így.Az egész világot beleértve ez csak 10 másododpercenkénti halált jelent.Világszerte évente 5 millió embert öl meg a dohányzás,mely kb:egy Finnország pusztulása..Kezdetben kiprobáljuk,mert vonza az embert a büvölet,mely a cigarettából árad kifelé.Elöbb vagy utóbb,de akaratlanúl is beleférközik az ember agyába és arra kényszeriti hogy probálja ki eme halál modót.Még azon emberek agyát is megfertözi akik nem dohányoznak,hiszen minden ember igy kezdte egykor...a cigaretta mindenkit megtalál,csak van aki erösebb ellenálóképességel rendelkezik,késleltetve ezzel a halált.Minden elszívott cigaretta 34 perccel rövidíti meg az életedet.Korai őszűlés,ráncosodás,és impotenci jelzi a következményeket elsősorban.Kiprobálod,aztán már lesem teszed.Egyre több és több,mig azon kapod magad hogy függő vagy...A legelső válaszadó példáját emliteném ide:


"14 évesen próbáltam először.Előtte mindig elutasítottam,de nyaraláson találtunk unokatesómmal egy doboz bontatlan cigit.Elraktuk na mit csináljunk vele?Szívjuk el.Oké. Mikor először gyújtottam rá még azt sem tudtam hogy kell szívni rendesen,letüdőzni,és a reflex "hamuzó mozdulat" se ment:D nem köhögtem ki,nem is szédültem elszívtam akkor 1 szálat + aznap este még 2-t ,egész jó volt de bőven elég volt.Nem értettem mit szeretnek benne az emberek.De másnap megint 2-3szálat elszívtam és már "egyre jobban" ment.De hát szívjuk el,többet úgy sem fogok...először csak szünetekben aztán partykba aztán hétvégente aztán napi szinten.Mára már minimum napi fél doboz elmegy"...



A nem dohányosok közül 600 ezer ember hal meg mások miatt is.Tehát a legtökéletesebben

megalkotott gyilkoló terv született meg,mely mind a mai napig öl és szenyezi az ózont.


Az akarat,mely a fejben születik,képes elpusztitani a dohányt,hát bizonyitsatok...!!!

2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 15 évesen szívtam először. Nem volt rossz, de jónak se mondanám. Nagyon szédültem tőle, de nem köhögtem meg semmi.
2011. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hánytam (17L)
2011. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Olyan 13 lehettem. A szüleim mindketten cigiztek és szerettem volna tudni milyen is.


Gondoltam suli után kipróbálom otthon nagy sunyiban, hiszen anyuék úgyis később jönnek. Nagyban szívtam, mikor a nevelőapám bejött a kapun (persze órákkal hamarabb, mint szokott). Úhhh mondom, a francba, bukta van. Gyorsan kinyitottam az erkély ajtót, de tuti érezte.


Nem volt nagy élmény (sőt), utána legközelebb ~18 körül próbáltam ki bulik alkalmával.

Szerencsére itt abban is maradt a dolog. Nem bírom elviselni!!! Azt meg rettenetesen utálom, hogy szinte alig lehet beülni valahova, mert szinte mindenhol dohányoznak és érzi az ember a szagát. Arról meg nem is beszélve, hogy a ruha tiszta büdös lesz tőle.

JÓ-jó, sok helyen van nem dohányzó rész, de mivel az elszívók sok helyen nem a legtökéletesebbek, ezért a nem dohányzó részben is lehet érezni a büdöst.

2011. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!