Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a GYIK...

Miért van az, hogy a GYIK tele van olyan kérdésekkel, amire a válasz azonnal érkezne, ha nem ide, hanem a googl-be írná be valaki?

Figyelt kérdés

Miért itt kér valaki tanácsot a gyerek nevével kapcsolatba? Annyira sokfélék vagyunk, minden név tetszik valakinek, és puszta vergődés az egész, mert semmivel se lesz előrébb a válaszokkal az ember.

Miért ide ír valaki gyógyszer túladagolás miatt, ahelyett, hogy orvosnak telefonálna?

Miért??????


2011. nov. 12. 10:28
 1/4 bánomisén ***** válasza:
100%

Ezen már én is sokat gondolkodtam... Arra jutottam, hogy


1. Lusták az emberek a gugliban keresgélni


2. Annyira magányosak, annyira nincs valódi életük, hogy inkább fölösleges kérdéseket tesznek föl itt, csak szólhassanak valakihez, aki válaszol is.


3. Feltűnési viszketegség, így tudathatja széles közönséggel név nélkül, hogy milyen szerencsétlen/boldog/gondterhelt, stb.


4. Szimplán trollkodik és röhög a válaszokon.

2011. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán csak jobb nekik, hogy az irományok mögött talán egy ember is van. Beírja a gugliba akkor csak néhány weboldalt lát, nem konkrét helyzeteket, tanácsokat.


Bár megmondom őszintén, ez a gyereknévvel kapcsolatos dolog már nem egyszer előfordult itt és kicsit gáznak tartom :D mitől jobb, ha 20 idegen 50-50 %-os arányban elmondja, hogy Renáta vagy Kinga legyen? Miért nem kérdezi meg inkább a családtagjait? Vagy gondolkozik el azon, hogy az a Kalányos Kevinkosztner 30-40 év múlva is Kevinkonsztner lenne, adjon neki valami kevésbé ... nevet.

2011. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
itt személyre szabottabb válaszokat kap, de valóban, vannak ilyen idegesítő dolgok. közéjük tartozik, hogy beírnak egy szót vmilyen nyelven, jelentést kérve, ami benne van a 800 internetes szótár mindegyikében...
2011. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően lustaságból, vagy már teljesen elszokott az önálló gondolkodástól és cselekvéstől (néhány rendkívül magától értetődő kérdésre gondolok).

Valahogy nagyon nehezen tudok elképzelni bizonyos kérdések mögé egy adott szint fölött gondolkodó embert.

2011. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!