Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mittenétek ha ilyen barátai...

Ti mittenétek ha ilyen barátaid lennének?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ha ilyen barátaid lennének igazábol nem is mondannám Öket barátoknak hanem osztálytársaknak inkább...Nos az állítolagos barátaim mindenkit lemondtannak gymás háta elÖtt,egymás háta elÖtt kigúnyolnak pl: ha én rossz jegyet kapok akkor az xy meg a yx ki nevetnek igaz nem csa engemet szoktak kinevetni ha nem másokat is...Vagy hamis pletykákat terszetennek egymásrol szerntem ez gyerekes én probálok ki amradni belÖle de nem tudok mert oszt végtére én lszek a fekete bárány...Tavaly pl: Össze vesztem egy lánnyal mert foylton lerázott úgy értem ,hogy meg beszéltÜk ,hogy suli után ggyÖtt megyÜnk haza de Ök elfutottak elÖlem csak egy láyn maradt ott velem és jÖtt haza velem.Másnap ugyan az a lány megkérdezte ,hohy jÖhet e velÜnk haza igent mondtunk de leráztuk ,hogy tudja meg milyen érzés....Ezért az a lány nagyon mérges lett és pletykákat terjesztett pl: Hogy lemundjuk a 9.diket ami nem igaz és ezért el akartak verni minekt a kilencedikeseket.Oszt elmondta az eggyik fíúnak aki tetszett ,hogy szeretem én ezért vissza vágtam...és Ö meg leÖntÖt enregia italal...de már kibélÜtÜnk de most megin kezdi..A másik állítolagos barátnÖm mindent szovátesz ,hogy én mit csináljak mintha Ö alkarná írányítanni az életemet Pl: Pénteken volt ralytam egys szvetter és volt még 1a drerekamhoz kÖtve és elkezd cseszegetni ,hogy mit hordom úgy tényleg hÜlyén néz ki de fájtak a veséim..és az a két lány mindenkirÜl kitalál egy álnevet és úgy lemondja Öket nektek mi a véleménytek errÖl a viselkedésrÖl?
2011. nov. 12. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekesek vagytok. Ez a véleményem.
2011. nov. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kulturáltan és helyesen írni, mert így körülbelül az jön le a szövegből, hogy nem vagy egy észkombájn. Egyébként meg gyerekesek vagytok...
2012. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!