Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megmaradja...

Mit csináljak, hogy megmaradjanak a barátságaim?

Figyelt kérdés
Szeptember óta a barátnőimmel keveset beszélünk, ritkán találkozunk. Az egyik messze ment tanulni, a másik ugyanabban a városban tanul ahol én de mégsem találkozunk :S Én többet keresem őket mint ők engem. Oké ez még nem gond de az, hogy ők alig keresnek az már igen. Megértem, hogy aki messze ment tanulni egyetemista de azért nem igaz, hogy nincs napi 5-10 perce beszélgetni. A másik barátnőm meg most fog érettségizni oké ő is elfoglalt de neki is lehetne rám ideje.Vagy én nem vagyok elég megértő velük szemben? Én próbálom ezeket a barátságokat életben tartani de így nehéz. Még az is jó lenne ha havonta 1x találkoznánk mindhárman vagy egy hétvégén valamelyikünknél találkoznánk és tudnánk dumálni. 19/L
2011. nov. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiatalkori barátságok sajnos olyanok, hogy könnyen elmúlnak. Amikor két embernek elkezd különbözni az érdeklődése, akkor a barátság is szépen lassan elmúlik.

Egyelőre várd ki, mi lesz, de elképzelhető, hogy véget érnek ezek a barátságok. Ez azonban nem baj. Ha heti egyszer összejönnétek, az meg nem mentené, csak képmutatás lenne.

2011. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted, hogy képmutatás lenne?
2011. nov. 17. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy mindketten csak azért járnátok össze, mert nem akarnátok a barátságotok felfüggesztését, ellenben a barátság már közel sem olyan mint annak kezdetén.
2011. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked fontosabb a barátság, mint nekik.

Lehet, hogy egy kicsit terhes is, hogy naponta akarsz velük kommunikálni.

Az lehet megoldás, ha megbeszéltek hetente-havonta egy találkozót.

2011. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!