Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyet értetek azzal, hogy ez...

Egyet értetek azzal, hogy ez a sok antirasszista hadjárat eredménye a fehérekkel szembeni rasszizmus?

Figyelt kérdés
nem azt mondom, hogy ne legyen harc a rasszizmus ellen, de ne úgy oldják már meg, hogy a zsidóknak, cigányoknak, minden meg van engedve, nekünk meg semmit se szabad, csak tűrnünk
2011. nov. 18. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2011. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a nacionalizmus szóval van problémám.

Mivel a természetes nacionalizmust sokan keverik a nácikkal.

Pedig hazaszeretetre szüksége van minden nemzetnek.


A szélsőségektől kell távol maradni.


A Cigányságot segélyek garmada helyett, felzárkóztatni kéne.

Ne a munkanélküliségüket és sokcsaládos létformájukat díjazzuk. Inkább eltartható életképes családformára kéne segíteni nekik átállni... mint a végtelenségig támogatni a munka nélkül, rengeteg utóddal járó létformát.


Értem én hogy a gyermek áldás. Viszont kevesebb gyermeket színvonalasabban el lehet tartani, iskoláztatni embert faragni belőlük. Legyen rengeteg gyermeke annak aki szépen fel tudja nevelni mind.

És kiegyensúlyozott hátteret tud nekik biztosítani.


Államilag is megterhelő eltartani ezeket a nagy és munka nélküli családokat.


És valóban a számukra alanyi jogon járó állami juttatások, a "fehér embert" diszkriminálják. Nem vagyunk egyenértékűek az állam szemében az etnikummal. Ha magyar vagy tudd fenntartani magad neked nem jár annyi minden te képes vagy dolgozni..


És ha fordítva nézzük az etnikum diszkriminációja a sok támogatás...Hiszen ezzel az állam feltételezi hogy a magyar "fehér ember" tud dolgozni ha akar, keresni és eltartani önnön magát és családját. A Cigány viszont erre képtelen, van ennél nagyobb szervezett és támogatott diszkriminálás.


Üdv:. D

2011. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
teljesen egyet értek veled második, a Jobbikot is mindenki lenácizza mert magyarbarát politikát folytat, amúgy a cigányokat nehéz integrálni, Gyöngyöspatán segély helyett munkát kaptak, erre elköltöztek, mert ezt rabszolgamunkának tartották
2011. nov. 20. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy bölcs szőlős gazda mondta nekem egyszer:


D..., hiába próbálunk embert faragni belőlük.

Nem hagyják magukat.


A munkásai kaptak tanyát, földet... De nem termesztettek semmit. Dolgozhattak de nem tudtak semmit felmutatni a keresetükből. Semmit nem fejlődtek.


Aztán kitalálták hogy elmennek, kölcsönt kértek a gazdától. és még a szerszámokat is ellopták.


Nem mondom hogy ez minden cigánynál így működik. Csupán példa.

De annyi annyi példa van még...



Nem hagyják magukat. A legjobb szándéknak sem.


Üdv.: D..

2011. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
igen, abszolút egyetértek.
2011. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Jól látod. Egyetértek. Maguk ellen dolgoznak.
2011. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Mai hozzászólás: 21.01. Kedves D.! Ritkán olvasni ezen az oldalon ilyen értelmes, intelligens hozzászólást. Bárcsak minden ember így gondolkodna! Minden tiszteletem.
2011. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!