Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok. Elmenjek...

Egyedül vagyok. Elmenjek koncertre?

Figyelt kérdés

Ma lesz egy koncert, amit már hónapok óta vártam, de úgy alakult a helyzet, hogy senki nem tud velem eljönni. Ráadásul elég messze is van albérletem a helyszíntől, így éjjel elég necces lenne haza jönnöm.

Nincs sok ismerősöm, mert nemrég költöztem ide, tehát nem valószínű, hogy ott összefutok valakivel, akivel 'elütöm az időt ott'.

Elmenjek koncertre vagy inkább hagyjam ki? :/


2011. nov. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából voltam már hasonlóan, rossz lehet a tudat, hogy így mész el...igazából nem tudom milyen koncert, nekem rockkoncertre volt már, hogy így mentem le és mindig összebarátkoztam pár emberrel :)
2011. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Reggae koncert lenne..

Az egyetemi klubban, ahol mindenki haveri társasággal van ott, én meg egyedül lennék..

És hát ha már ott vagyok akkor nem állhatok/ülhetek egymagamba egy sörrel vagy akármivel a kezemben. :/

2011. nov. 19. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon vártad azt a koncertet ne hagyd ki! Én is voltam már olyan helyzetben, hogy egyedül kellett elmennem koncertre, mert senki nem tartott velem / nem volt rá pénze, vagy nem érdekelte az az együttes /. Aztán, ha már ott vagy a helyszínen, legtöbbször szóba tudsz elegyedni valakivel, aki szintén ezért jött ugyebár, szintén egyedül...vagy többedmagával, az sem baj.

A hazamenetellel kapcsolatban: valamelyik éjszakai járattal csak nem lesz gond kalandmentesen hazajutni.

Szóval, a kisebb kellemetlenségek ellenére én biztos elmennék.

2011. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koncerten hogy lennél már egyedül?A zenészek sem jönnek el?:D

Döntsd el miért mész oda,a haverokkal való röhögésért vagy magáért a koncertért?Én moziba is gyakran egyedül megyek,nem értem miért kötelező magunkkal cipelni valakit..Ha a hazamenéstől félsz hívj egy taxit.

2011. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!