Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy működik egy közösségi klub?

Hogy működik egy közösségi klub?

Figyelt kérdés
A pszichológus javasolta a helyet és érdekelne ott milyen programok vannak? Azt mondják csak jót tenne nekem és nem tudom milyen. Még nem voltam ilyenen. 30 éves férfi
2011. nov. 19. 22:10
 1/1 anonim válasza:

Ha még aktuális a kérdésed, akkor több lehetőséged is van.

Téma, hobbi szerint: fotózás, természetjárás, számítógépes játék, informatika stb. Bármi, ami téged jobban érdekel és van lehetőség akár fizikailag is összejönni.

Települések, munkahelyi, családi, kollégiumi, társasházi közösségek. Ahol éppen laksz, ott nem annyira téma függően, de valami program simán elképzelhető, ahol az emberek összejönnek.

Nagyon jó út az, ha például szívesen megtanulsz rajzolni, egy csoportos tanfolyamon több embert megismerhetsz. Aztán vannak rajzkörök, tánckörök(táncklubok) stb.

Karrier jellegű is van. Például ha üzletben gondolkodsz vagy tudsz angolul, esetleg valamiben fejlődni akarsz, akkor is vannak lehetőségek.

Több oka lehet annak, hogy ezt javasolta. Légy türelemmel magadhoz, hiszen a számodra megfelelő közösség megtalálása időbe is kerülhet. De ami segíthet. Van ahol többet tanulhatsz és van ahol csak jól érezheted magad. Mindkettőre szükséged lehet és ennek megfelelően több közösségben is lehetsz. Az, hogy miből mennyire van kb szükséged, azt idővel megérzed.

2019. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!