Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen együgyűek...

Hogy lehetnek ilyen együgyűek a nők?

Figyelt kérdés

Folyton túl spilázzák meg miszfikálják magukat, hogy ők nem csak szépek hanem okossak is meg stb. De amelyik lány tegyük fel , hogy okos az egy férfihoz képest olyan szinten zokni agyilag, hogy már rossz nézni. Sok szánalmas hülye gyerek mellett fest a legtöbb jó. :/ Meg a nőknek szerintem meg k*ára nem nehéz a gondolkodásuk csak túl van gondolva az is, pedig nagyon primitívek az alap ösztön érzékeik és tudatuk. 3 össze tevő szerintem egy női agy 1.,-Mágnes p-icsa: oda fordítom a seggem ahol érzem az erőviszonyokat, lehet pénz is, drog is stb.

2., Valaki hallgassa meg a hisztieim, dugjon meg és tartos el cserébe boldog lehet mellettem, hogy nem magányos és van valakije.

3., Hagyom magam kihasználni és utánna sajnáltatom magam.

Ez csak 3 fő tétel ami ágakra osztódik.

De komolyan mondom már kezdem magam legjobban egyedül érzeni.


2011. nov. 21. 23:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Kösz, az ilyen szövegeken mindig olyan jót röhögök! :D

Egy nő. :D

2011. nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%

Van benne valami, de szerencsére nem mindegyik ilyen.


Egy másik nő.

2011. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
60%
még egy szerencsétlen nyomigyerek. fogj kezet a haverjaiddal a gykn
2011. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
83%
Hát,téged is jó sokan lepattinthattak.Nem is csodálom.
2011. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

1. Nem tudod elfogadni, hogy nem lehet a Tiéd a legmenöbb, legbombább, legkitöltcsöcsübb, legkerekebbseggü ribanc a világon akire minden haverod a farkát rángatná.

2. Nem lehetsz több 17-nél.

3. Amit leírtál az alapján Te vagy a leg primitívebb, buts.... nem is buta, hanem ostoba ember a földön.

2011. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
ha okos vagy miért itt siránkozol?? egy nő :)
2011. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rossz a helyesírásod meg ahogyan fogalmazol, hogy muszáj röhögnöm.
2011. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Nem az a baj, hogy okosnak hiszed magad, hanem az, hogy sem írni sem fogalmazni nem tudsz :D Egyébként amiket leírtál fordítva is igaz, de szerintem ebbe neked belegondolni is megeröltető, ugyhogy nem is ragozom inkább a dolgot :D Ja és ami lejön, hogy elég primitív vagy, nem is csodálom, ha eddig csak az ilyen beállítottságú/tipusú lányokat sikerült "elcsábítanod", de ne aggódj ez ezek után is így lesz ilyen felfogás mellett, úgyhogy érezheted is egyedül magad!
2011. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%

van ilyen is, olyan is... ne általánosíts.

ui.: az helyesírásodból ítélve 14-15 ha vagy... szerintem ne ez legyen a fő gondod, hanem tanulj(!!!), mert ilyen mentalitással és kultúrával esélyed se lesz okos nőt megismerni...

24F

2011. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
kb 15 lehetsz, majd kinövöd. Ha nem, akkor meg egy f*sz vagy, akin nem lehet segíteni:) primitív.
2011. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!