Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem az állandó lakcímemre...

Ha nem az állandó lakcímemre küldenek egy csomagot, akkor hol tudom átvenni, hová címezzék nekem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vili a kerdes.

Nem az allando lakcimeden vagy, hanem mashol? Hát add meg a kuldonek azt a cimet, amin most vagy. Hm?

2011. nov. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Virágot az öltözöbe.
2011. nov. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet,mi itt a gond,megmondod a küldőnek a címet ahol most elérhető vagy, oda küldik és kiviszi neked a posta,ha nem akkor hagynak neked egy értesítőt, azzal bemész a postára és átveszed!
2011. nov. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zeronibble ***** válasza:
Én már hallottam olyanról, hogy a lakcímkártyán nem az a cím volt, és nem lehetett meggyőzni egy halom postai dolgozót arról, hogy azért jön be valaki ugyanazzal a névvel és a neki bedobott cetlivel, mert át akarja venni a csomagot... Nem tudom, mennyire jellemző, fogalmam sincs, miért nem adták oda ebben az esetben, csak gondoltam megemlítem...
2011. nov. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, mennyire jellemző, fogalmam sincs, miért nem adták oda ebben az esetben, csak gondoltam megemlítem..."


Viccelsz? Ez Magyarisztánban mindennapos

2011. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ideiglenes lakcímre, vagy postai átvételre. Ha kollégista vagy, akkor mehet a koli portájára.
2011. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok és nem koliban, hanem albérletben lakok, de sosem vagyok itthon, tehát ide nem kérhetem, mert nem tudom átvenni és nem vagyok bejelentve, hogy itt lakok ideiglenesen, ez is gond lehet.


A múltkor unokatesóm nálunk nyaralt és hozzánk rendelte a csomagját és nem adták neki oda, ezért kérdem, hogy mi a módi, ha azt szeretném, hogy átvehessem a postán ÉN!

2011. nov. 24. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!