Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a vonzás törvény...

Tapasztalatok a vonzás törvényével kapcsolatban? Titok c. film/könyv?

Figyelt kérdés

Keresek embereket akik hisznek benne és szívesen beszélnének ezzel kapcsolatban..

Ha gondolod írj


2009. máj. 12. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Látod hogy működik, mert én is hiszek benne és idevonzódtam válaszolni :)
2009. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez rég bevált sztori, csak építettek köré egy filmet, könyvet stb...


Ha arra gondolsz, hogy valami rossz fog történni akkor meg is történik. Ha arra, hogy valami jó, akkor a jó következik be.


Nekem nem kellett megnéznem a filmet, sem elolvasnom a könyvet, ahhoz hogy működjön.


De az, hogy a pénzt hogy vonzod magadhoz, hogy nem csinálsz semmit, az nekem magas :) Mert persze ezt is el akarják adni...

2009. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor bejött. Amikor nem, akkor a kitartásom nem volt meg hozzá.
2009. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A dolog működik mert a hit ereje nagy/itt nem vallásra gondolok/.Nem most találták ki a vonzás törvényét.Leírok 1-2 idézetet:"Az ember élete azzá válik,amivé a gondolatai teszik" Marcus Aurélius Coué pszichológus és hipnotizőr gondolatai:"Nincs határ,hanem lehetőség van, és minden lehet annak aki hisz." "Minden elképzelés,minden gondolat,ami betölt minket,meg fog valósulni,amennyiben a megvalósulása emberileg lehetséges"


Nos csak egy két gondolat a témában.Egyébként,ha nem hiszel valamiben akkor nem sikerül a legfontosabb az,hogy hidd is amit kérsz. Ne félj semmitől,mert a félelem a rosszban való hit és a hit minden irányban teremtő erő.

Ne akarj görcsösen semmit,mert akkor a félelmed nagyobb a vágyaidnál.Merj vágyakozni annak ellenére,hogy már gyermekkorunkban arra tanítottak minket,hogy a vágyakozás rossz és felesleges dolog,akinek nincsenek álmai és vágyai az nem is él igazán. A pénz vonzása és egyéb más dolog vonzása pedig nem úgy történik,hogy vágyom rá és lesz ,hanem hiszek benne és akkor jobban észre veszem a lehetőségeket ,könnyebben haladok affelé ,hogy vágyam teljesüljön. Csak vegyél két beteg embert az egyik hisz a gyógyulásban akarja azt,gondolatait az egészség és a gyógyulás teszi ki ,a másik meg sajnálja magát és teljesen betegségtudatosan gondolkodik ,szerinted ki gyógyul meg előbb? Pozitív hittel teli gondolkodás az alapja mindennek,ugyebár az universum azt adja amit kérsz.Soha ne arra gondolj amit nem szeretnél,hanem mindíg arra amit szeretnél,mert az universum nem ismeri azt a szót,hogy nem ,nincs stb.PL:nE Úgy mondd,hogy ,nem akarok beteg lenni,ha beteg vagy,hanem úgy,hogy meggyógyulok,egészséges vagyok.Fontos az is,hogy mindíg jelen időben használd amit kérsz ,mert,ha azt mondod boldog leszek az a nem meghatározott jövő az universum szintén nem érzékeli, a most a fontos:boldog vagyok.


Végül még egy idézet:"Álmodj úgy mintha örökké élnél.És élj úgy mintha nem lenne holnap" Remélem segíthettem.

2009. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ma néztem meg a filmet, és szerintem elég logikus, csak a sok szkeptikus ember egyből rámondja hogy nincs...nos: a kívánságod parancs; az ő számára nincs is. :D

Én azért kipróbálom a legrosszabb esetben is egészséges gondolkodással sújtom magam:D

Sztem érdemes kipróbálni, pozitívan gondolkodni, hogy már pedig ez az enyém lesz elképzeled hogy milyen érzés ha már megkapod, és így nyitottabb leszel dolgokra, észreveszed a lehetőséget, amivel előre juthatsz a célod felé.

Sok sikert mindenkinek, sztem állati jó :)

2011. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!