Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti milyen közösségi oldalakra...

Ti milyen közösségi oldalakra szoktatok járni (a facebook-szerü oldalakat leszámítva)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
de pont ezek a "facebookszerű oldalak" a közösségi oldalak. anno én voltam Vip-es,iwiwes,Facebookos,Google+-os de meguntam ezeket a sz*rokat. semmi értelmük nincs. sok ember inkább menjen a való életbe!
2011. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs akkor rosszul fogalmaztam, igazából olyan oldalakra gondoltam amelyek inkább társalogni, vitatkozni, ismerkedni lehet...
2011. nov. 27. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek pont azok az oldalak.
2011. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ha az összes ilyen jellegü, az eléggé szomorú...

Mindenesetre köszi a választ

2011. nov. 27. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
chat.hu egy ratyi tele van melegekkel meg pedofilokkal, myvipchat szintúgy, ott adódik hozzájuk egy kis f*szcibáló aberrált közösség is, szóval én már csak msn-t használok, de leginkább a való életben szeretek beszélgetni az emberekkel...
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Èn is jobb szeretek élöben beszélgetni emberekkel, de valahogy mostanában nem megy olyan könnyen a társalgás és azt tapasztalom, hogy az ismerkedés új emberekkel se. Nem tudom lehet, hogy berozsdásodtak a szociális készségeim... Pl.: szeretnék beszélgetni vkivel de egyszerüen nem jut az eszembe az égvilágon semmi, ami egyre gyakrabban fordul elö. Ez pedig egy kicsit megrémít...
2011. nov. 27. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez velem a nőknél van így, ott egy kicsit elbizonytalanodok,talán zavarba is jövök.
2011. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ez is ismerös helyzet, sajnos. Hát remélem idövel ez a helyzet is megoldódik, mint a többi.
2011. nov. 27. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Amatőr játékprogramozóként egy fórumon vagyok, ami ezzel foglalkozik.

Illetve itt, a

2011. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...gyakorikérdések.hu-n. (de itt is mellékattintok) :P
2011. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!