Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg vok és néha tényleg úgy...

Meleg vok és néha tényleg úgy érzem az lenne a legjobb ha fel kötném magam = ( Sztetek? Hogy fogadtathanám el magam másokkal?

Figyelt kérdés

Nem csak az h meleg vok hanem lányosabb is ezt tom magamrol... alkatra is meg oan dolgok teccenek nem a foci meg az autók mint egy fiunak kéne :P Persze nem oan vok akiröl nem lehet megmondani h fiu vagy lány ne értsetek félre fiu vok csak a lányosabb fajtából... értitek :P

Na és az a bajom h ezt senki sem tuggya efogadni mindenki mindig ezzel b.sztat szülők tesóm osztálytársak tanárok mindenki kb 3 ember van össz aki el tud így fogadni. És néha már tényleg úgy érzem h én csak egy ien félresikerült selejt vok és csak megtürnek és soha nem lesz sehol szükség rám meg senki se fog szeretni :( És a legjobb lenne ha meg se születtem volna!

Sztetek mit csináljak h jobban elfogadjanak az emberek? Az is irhat aki úgy gondolja h kössem fel magam az is egy vélemény csak pls gondoljon bele ő mit csinálna ien hejzetben hátha tud vmi okosat mondani...

köszi!

15/F


2011. nov. 29. 12:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Drága Kis Kölyök! Felejtsd el ezt a butaságot! Mindannyian más félék vagyunk, el kell fogadnunk egymást. Isten teremtményei vagyunk valamennyien. Gondolj csak arra, mennyi meleg író, zenész, képzőművész van. Nagy baj volna, ha őket a másságuk miatt nélkülöznénk. Előbb-utóbb el fognak fogadni, mert nem neked, nekik kell alkalmazkodni hozzád. Keress ingyenes pszichológust, aki ennek a kérdésnek a kezelésében segítséget tud nyújtani neked. Fel a fejjel! Nem vagy selejt! Dehogyis! Te más vagy, mint az átlag, de nem vagy se rosszabb, se jobb!
2011. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd békén a normálisakat a ratyi kérdéseiddel és távozz valami meleg oldalra.
2011. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
hát sajna én is most jöttem rá 26 évesen,hogy meleg vagyok,és nem nagyon tudom feldolgozni ezt.szerintem nem is lehet ennyi idősen és én is fel akarom magam kötni,de sajnos a homárok gyávák is általában így nehezen szánom el magam...
2011. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
12:17 nincs sajna oan meleg oldal ami a sexen kívül mással is foglalkozik és ezt meg kérdezhetném :/
2011. nov. 29. 12:21
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tovább megyek. Szerintem meleg sem vagy. Csak langyos. Kamaszkori "keresemazazonosságomésahelyemavilágban"érzés. Elmúlik. Jön majd egy gyötrelmes szerelem az majd helyre teszi a lelki világodat. Miért pont most kötnéd fel magad? Karácsony jön. Olyankor( mindenki szeret mindenkit))Megváltó születik.
2011. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

"alkatra is meg oan dolgok teccenek nem a foci meg az autók"

Attől még nem vagy meleg, hogy nem tetszik a foci meg a kocsik. Kicsit lányos vagy, na bumm. Johnny Depp sem egy macsó. :)

2011. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De a lányok egyáltalán nem érdekelnek csak mint barát és egy fiu érdekel!
2011. nov. 29. 12:28
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
ha meleg vagy, ha nem, írni tanulj meg.
2011. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirásért, próbálkozok :(
2011. nov. 29. 12:41
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk! Ha tényleg lelki segítségre vágytok, fogadjátok meg a jónak és normálisnak tűnő tanácsokat. Nincs semmi baj, ne gerjesszétek magatok körül!
2011. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!