Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hi. Nyilvános helyen csókolózá...

Hi. Nyilvános helyen csókolózás stb? ennyire elitélnék?

Figyelt kérdés

pl: ma jöttem haza barátnőmmel vonattal,és ahogy ültünk egymás mellett neki dűlt a vállamnak mire én elkezdtem csókolni a nyakát és a száját de semmi több erre meg szólt pár idős ember hogy ne itt csináljuk már

komolyan ennyire prűdek az emberek vagy mi?nem csináltunk semmi olyat csak csókolóztunk illetve a nyakát csókolgattam.......

ritkán szoktam ilyet csak most valahogy így alakult egyszerűen nem bírtam magammal

17/F


2011. nov. 29. 16:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
21%
Hát ezekszerint bivalybasznádon ilyen konzervatívak és maradiak "dűlt" - jót röhögtem XD De ez csak pár idős ember a 40-es évekből :D szarni rájuk nagy ívben!
2011. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sorry nem nagyon figyeltem rá :D
2011. nov. 29. 16:31
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Én se vagyok tini, de felőlem nyalakodhatnak. Azért mindennek van határa persze.
2011. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2%
hát én a barátnőm nyakát szívtam ki a tömött busz kellős közepén, turkált közben a hajamban, meg minden ami ilyenkor kell xD de csak néztek az emberek, nem szóltak meg.
2011. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
90%
Egy bizonyos kor utan tenyleg zavaro. Engem is kuldtek 19 eves koromba a "haloszobaba" azert mert utcan csokoloztam a baratomal, akkor nagyon kivoltam akadva. De most mar latom, hogy nehany esetben valoban illetlenseg es nem a szajra csokra gondolok, hanem arra ami mar uti a hatarokat.
2011. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez kb. olyan, mintha leülnél a hajléktalanok közé ebédelni, de nekik nem adnál egy falatot se, csak a nyálukat csorgatnák. Legyél diszkrétebb egy kicsit.
2011. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok prűd, de van olyasmi ami nem a nagyközönségre tartozik. Az intimitásnak vannak olan részei amik akkor igazán őszinték, ha téynleg intimek maradnak.

Megint más, ha egyedül vagytok egy fülkében, és más ha vannak még ott 30an.


Szájrapuszi, ölelés, ölbeülés, kézenfogva andalgás teljesen okés. Esetleg egy franciacsók is, ha éppen olyan a szitu. Ezt értem mind a meleg, mind a leszbikus mind a heteró párokra.


Tiszteld meg azzal a párodat, hogy megadod neki azt az intimitást ami jár.

2011. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Hi.

Ne foglalkozz velük!

Engem csak az egy percnél tovább tartó smacik zavarnak,komolyan nézni szoktam a stoppert,ha egy percnél tovább csinálják,akkor felhorkanok,hogy na ne má'..:D

2011. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi nemrég egy buszmegállóban vártuk a buszt, és mivel fáztam, átölelt a párom, és adott a homlokomra egy puszit. Na, több se kellett a mellettünk lévő öregasszonynak, elkezdte rázogatni a fejét, "bezzeg az én koromban"... és felemelt hangon közölte, hogy a buszmegálló nyilvános hely, itt "nem ildomos üzekedni". Mindezt Pesten, Móriczon... hát lehidaltunk rendesen :)
2011. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok sem prűd sem öreg (22), de engem is marhára irritálna ha mellettem nyalakodnának. Parkban ahol van sok hely okés, csinálják, de bazz ne fél méterre már tőlem.
2011. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!