Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meddig süllyedhet még Magyaror...

Meddig süllyedhet még Magyarországon a színvonal?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy akár a zene vagy a televíziózás terén, meddig tűri a társadalom ezt az irdatlan szennyet és mikor ébrednek rá az emberek hogy változtatni kell.
2011. dec. 2. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Majd ha főműsoridőben egy s*gget mutatnak ami elkezd fosni szerintem még akkor is megy majd a szavazás, hogy f*s vagy kemény kaksi fog belőle kijönni...


Nézd meg a kereskedelmi rádiókat.Azt hittem, hogy amikor végre elpusztul a sláger rádió nem kell többet 30 éves dalokat hallgatni, DE NEM. Ugyanúgy betelefonál a sok **** és ugyanazokat a számokat kérik már 30 éve...


A TV-zés esetében az lesz a vízválasztó amikor a nagy külföldi csatornák rájönnek, hogy külföldre is tudnak interneten keresztül sugározni, mindössze feliratot kell rakni a műsor alá.

2011. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

"Azt hittem, hogy amikor végre elpusztul a sláger rádió nem kell többet 30 éves dalokat hallgatni"


Addig sem kellett 30 éves dalokat hallgatni, amíg volt Sláger rádió. Ha picit arrébb tekertél, már hallgathattad is a többi 5, ugyanazt a 10 mai nyálas számot naponta 20-szor játszó kereskedelmi rádiót. Csak meg kellett volna keresni az állomáskereső gombot :)

2011. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Én örülök neki h van tekerő, de ha a melóhelyen a főnökség azt hallgatja illetve ha beülök valahova és ott az szól, netalántán autóval utazva ha a többség azt akarja hallgatni akkor abba vajmi beleszólása van az embernek.


De a többi rádió sem jobb...

2011. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

"Arra vagyok kíváncsi hogy akár a zene vagy a televíziózás terén, meddig tűri a társadalom ezt az irdatlan szennyet"


Ha zavarná a társadalmat a "szenny", akkor nem néznék a gagyitévéket 3 millióan, miközben az országban talán 500 ezer ember szokott rendszeresen olvasni (ők se mind értelmes könyveket).


Amúgy ne gondold, hogy a populáris kultúra bármikor is színvonalasabb volt.

2011. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!