Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mit tegyek?!

Nem tudom hogy mit tegyek?!

Figyelt kérdés

előröl kezdem...egyik barátnőmmel 1.-s körünkba ismerkedtünk meg(tegyük fel hogy ő P-nek hívják), mikor 4.es lettem megismerkedtem egy másik mostani barátnőmmel(tegyük fel hogy őt meg T-nek hívják),T-vel nagyon jóba lettünk kb 1 évig a "legjobb barátnők" voltunk de rá jöttem hogy vége fele csak kihasznált ezért én nagyon megharagudtam rá és nem is beszéltem vele 2 évid de osztálytársak lettünk. Ebben az évben jóba lettem P-vel és barátnők lettünk mindent elmond nekem(azthiszem) mert olyat is elmond nekem amit nem tud a legjobb barátnője és én meg bízok benne hogy nem használ ki,és ebben az évben újra jóba lettünk T-vel nagyon megváltozott, P-nek a legjobb barátnőjével is jóba lettem(őt meg tegyük fel hogy S-nek hívják). Régebben hogy ha az osztályból beteg volt akkor mindig valakit kibeszéltek és kiközösítették,de persze T nem volt ilyen. Most én beteg vagyok amit csak T tud és most egy 1hétig hiányoztam suliból és félek ,hogy P közénk akar állni Tvel mert már volt rá példa hogy P 2 barátnőm közé akart állni,és nem bizok meg annyira benne,mit tegyek? mert nem akarok vele összeveszni se....

14/L


2011. dec. 2. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:

2 évig *

T-vel nagyon megváltozott bocsi nem T változott meg hanem P

2011. dec. 2. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hű b.meg, én 14 évesen azért már jóval értelmesebb voltam...
2011. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajánlanám, hogy ezt másold be mégegyszer álnevekkel kicserélve a betűket.

Pl.: Tünde, Petra, Móni, Ilona bánom is én mi, de így érthetetlen, bocsi!

23/N

2011. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok és lány, de nekem utoljára tavaly volt ilyen felfogásom... Ha ilyen barátom lenne inkább lesz*rnám... Mert egy igen jó barátságot, nincs az az isten vagy bánom is én mi, ami szét tud szakítani... Lehet én gondolom rosszul, de szerintem alapból valami nem stimmel ha nem bizol a barátnődbe.. 14L
2011. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ilyen gyerekes dolgot
2011. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!