Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kell kezelni az ilyen...

Hogy kell kezelni az ilyen barátnőt? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit nagyon szeretek, de néha az őrületbe kerget. Elég nehéz eset, nem fogadja el ha másnak van igaza, és mindent kritizál. De ugyanakkor nagyon aranyos is tud lenni. Az ilyeneket hogy kell jól kezelni? Rávilágitani, hogy ez így nincs éppen jól, ha így viselkedik. Nincs is túl sok barátja :/ Vagy hagyjam így ahogy van? Mit gondoltok? 17L
2011. dec. 2. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben kell megváltoztatni egy barátot, van hogy a hibáival kell elfogadni.. De megértem a problémád, mert nekem meg az szokott rosszul esni, ha jobb dolgozatot írok barátnőmnél, akkor nem gratulál, meg semmi hanem azt mondja, hogy 'Ja puskával könnyű' elbeszélgettem vele erről... Azóta nincs ilyen, probáld meg vele megbeszélni, lehet segít... :/ Ha nem, akkor vagy szakítsd meg a barátságotok, vagy pedig fogadd el így 14L
2011. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!