Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár napja történt egy erőszako...

Pár napja történt egy erőszakos haláleset a hajógyári szigeten. Mit tudtok róla? Az iskolámba járt az áldozat.

Figyelt kérdés
Híradó linket esetleg vagy cikkeket ha linkelnétek légyszives. Esetleg személyes tapasztalatokat is várok.
2011. dec. 6. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
uh :S nem tudok róla semmit, akartam menni oda bulizni, de így inkább nem megyek..
2011. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam róla, beavatnál?
2011. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset tudni, csak a szóbeszédeket ismerem, két biztonsági őr megvert egy gyereket és bedobták a dunába. Mint mondtam ez csak szóbeszéd, nem kell semmit komolyan venni belőle.
2011. dec. 26. 02:15
 4/10 kiki67 válasza:
Én is hallottam róla, nem tudom mennyire igaz, de nekem is mesélték. Riportot vagy hírt szerintem fölösleges keresni róla, ha eddig nem tudódott ki a nagy nyilvánosság előtt, akkor már nem is nagyon fog. Persze ez nem véletlen... Szóval a valóság alapját én sem tudom alá támasztani, viszont van 1-2 sztori, ami viszont hiteles, ugyan nem halállal végződött, de senkinek se kívánnám :S
2012. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem ezt hallottam,de lehet.
2012. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Miért, te mit hallottál?

Én is elég sok verziót hallottam, de igazából nem nagyon olyanoktól, akik ott voltak akkor este...

2012. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy egy nőt egy fához kötöztek,megerőszakoltak,és megöltek.Ez azért durvább.Valaki esetleg hallott erről ?
2012. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a Pink-ben volt szerintem,és valamilyen Gézának hívták a srácot.
2012. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én azt hallottam hogy a dokk előtt történt, elvileg a srác olyan részeg volt hogy a nevét se tudta, megverték és dunába lökték.


nem akarok rossz indulatú lenni én is szoktam hajógyárira járni nem is ritkán, de azok után amiket hallottam, valahogy nagy hibának találom azt, hogy ha valaki iszik is ott egy csepp alkoholt... meg úgy alapjáraton egy szórakozóhelyen én soha sem bírok inni, egyszerűen tisztában vagyok azzal, hogy ha én most öntudatlan állapotba kerülök akkor bármit csinálhatnak velem. házibuliban más a helyzet ha mindenkit ismer az ember.

2012. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te mi a szart vetítesz?Mert drogozni nem gáz?Megmondom ott mindenki azt csinálja,akkor néznek hülyének ha ott alhoholt fogyasztasz.Úgy van,inni kell!De mértékkel.Akik eltüntek azok inkább bedrogozva voltak mint berúgva.
2012. aug. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!