Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen embereket? Ti...

Ismertek ilyen embereket? Ti is tapasztaltatok ilyet? Ti környezetetekben is van ilyen ember?

Figyelt kérdés

Egy régi, jó barátom képes volt felmondani, mert 2012 "világvége", és ő most inkább utazgat. Teljesen elment az esze!


Munkáját már biztosan nem kapja vissza, pedig jól fizetett és még egy ilyen jó lehetősége tuti nem lesz állásügyben...


2011. dec. 7. 20:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mármint nem azt mondom neki, hogy király, hogy mindent maga mögött hagy hanem, hogy mi lesz ha mégsem lesz világvég, ami 99,9%
2011. dec. 7. 20:46
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

majd lesz mire viszaemlékezni xd

második voltam

2011. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

:D


Nem Jehova tanúja?

2011. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A világvége őrültségtől eltekintve az ilyet a világ jobbik felén "Sabbatical"-nak hívják:

[link]

Én nem értem, ha jó fizetése volt, akkor biztos voltak érdemei is. Tehát tud valamit, ami a fizetésének összes költségénél többet hoz a munkaadója konyhájára. Ha ezt nem tudja eladni máshol, akkor tényleg hülye. De ha még nyelveket is tud, akkor felégethet tényleg mindent, és mehet a világba bárhova szerencsét próbálni.

2011. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem jehova tanúja, csak szimplán hülye...
2011. dec. 7. 21:25
 16/21 A kérdező kommentje:
Főszerkesztő egy rádiócsatornánál (vagyis már csak volt főszerkesztő), nyelvekben nem túl profi, éppen csak alapvető dolgokat tud elmakogni angolul. Tehát tud tájékozódni külföldön angolul, de állásszinten nem...
2011. dec. 7. 21:29
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élt, és csak a munkája volt? ha igen akkor jól tette, valószínűleg besokallt, és szeretne világot látni, ha ezzel senkinek nem ártott akkor ne ítéld el (most hagyjuk ezt a világvége dumát, ez egy jó indok), nekem egyenlőre nincs bátorságom ezt megtenni, (de remélem egyszer majd lesz).
2011. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha világot akar látni, akkor jól tette, de ez a világvégés körítés nevetséges. Mindenesetre én ismerek olyan embert, aki az agyamra megy ezekkel a "felsőbbrendű erő"-s b*ziságokkal. Pl: népszámlálásnál beírta a vallásához, hogy wicca; Mindenszentek éjszakáján szétszórt az udvarában kb 2 kg sót, miközben vinnyog, hogy sz*r anyagi helyzetük van, és további hasonló totál hiteles dolgokban hisz. Én nem vitatkozok vele, belefáradtam. Meghallgatom, nézek nagy szemekkel, amikor elvárja, és minden jó.
2011. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy ökörség a 2012-es világvége, én csak azért aggódom, mert nem gondolkodik tisztán és ebből semmi jó nem sülhet ki...
2011. dec. 8. 17:41
 20/21 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy úgy indult neki, hogy eladta mindenét, amit jól el is fog szórni, hogy "kiélvezze még ezt a hátralévő kis időt"
2011. dec. 8. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!