Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha egy...

Ti mit tennétek, ha egy kollégátok, aki ráadásul jóval alacsonyabb képzettségű is, mint ti (bár ez a lényeg szempontjából talán mindegy), minden árva teteletekbe bele akarna kötni?

Figyelt kérdés
Akármit teszek,neki semmi nem jó.Rendre késik,s kilenc után tántorog be a munkahelyre,fülén a rákászbully(rockabilly),utána még fél órát locsogtatja a vizet,tököl.
2011. dec. 9. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
teteletekbe mi a f.szt jelent ez?
2011. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt,hogy akármit csinálok,azt.
2011. dec. 9. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezzel nem magyaráztad meg.
2011. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
b*zd le utána nem mer majd
2011. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

te valami iq harcos lehetsz



iq-harcos: Csekély értelmű személy

2011. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert mivel foglalkozol? Mi az a teteletekbe, meg hogy fél óráig locsolgatja a vizet? Mit csinál? Hol csinálja?
2011. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ma például megcsináltam amit neki kellett volna,mert felszólított rá a főnököm főnöke(aki ugye egy cégnél értelemszerüen nekem is a főnököm,2x esen is) ,erre ő betántorog rockabilly zenével a füleiben,szinte önkívületi állapotban dáridózva...ezt követően elmegy vizet csapolni magának az autómatából,pisil,...stb. majd mintegy tíz perc később,mint aki be van szívva,olyan stílusban("leszarom és k*rvára nem érdekel,hogy mit mondasz,hogy milyen utasítást adott a főnök,ez engem nem érdekel,akkor is az lesz,amit én akarok" - kb. ezt mondta), + mindemellé még ordító hangnemben számonkért,hogy képzelem én,honnan vettem ehhez a bátorságot,hogy elkezdtem ill. egy jelentős részét megcsináltam őhelyette annak a munkának,amit neki kellett volna.Legszívesebben erre leordítottam volna a fejét,csak az az egy gátolt meg ebben,hogy ottvolt a főnök,aki úgy csinált erre,mint a kutya disznóöléskor,az igazgató meg nagyon sasolt,hogy mi van.Mondom nem forszírozom a kérdést,mert mindketten megüthetjük a bokánkat,én pedig -legalábbis magamnak- nyilván nem akarok rosszat.
2011. dec. 9. 19:03
 8/12 A kérdező kommentje:

Kérdésem: ki mit szól ehhez?

Mit tettetek volna az én helyemben?

A kérdés forszírozódása,folytatása az ünnepek után folytatódik,mert a szóban forgó személy(a problémás) elment szabira...viszont az ünnepek után is van élet...szóval,kérdés,mi legyen?

2011. dec. 9. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez valami idióta lehet.Szerintem csapasd ki.
2011. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még mindig érthetetlen zagyvaság? Mivel foglalkozol?
2011. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!