Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy belépő a...

Mennyibe kerül egy belépő a Showder klubb előadására?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 14:40
 1/9 anonim válasza:
44%

klubb, na az nincs.

Klub, az van.

szerintem inkább egy helyesírási kurzusra fizess be. sorry

2011. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,de a dumaszínházba,(ahol ugyanúgy fellépnek a Showder klub előadói)ott 3000 Ft-ba kerül. [link]
2011. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Én még ingyen se mennék el. Szánalmas az egész.
2011. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
#3 -as nézetét osztom. de ha a kérdező klubbbba akar menni, akkor menjen, semmi közünk hozzá; ízlések és pofonok .... ki szépirodalmat olvas, ki való világot néz ...
2011. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elnézést , klub (:


az okoskodó fa..kalapok azért mindenhol előfordulnak úgylátom(:

2011. dec. 12. 00:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem okoskodok. Csupán szörnyű látni ahogy a társadalom önmagát pusztítja.
2011. dec. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a fajta a legrosszabb,aki mindenbe beleokoskodik,hogy így meg úgy sz*rok azok a dolgok amiket más emberek szeretnek,és ide is feltétlenül bele kellett pofázniuk,hogy klubnak írjuk,és nem klubb-nak,meg hogy milyen fertő az a műsor.
2011. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Ez a fajta a legrosszabb,aki mindenbe beleokoskodik,hogy így meg úgy sz*rok azok a dolgok amiket más emberek szeretnek,és ide is feltétlenül bele kellett pofázniuk,hogy klubnak írjuk,és nem klubb-nak,meg hogy milyen fertő az a műsor."


Nem okoskodás ez, hanem alapvető helyesírási szabály. Aki meg sz.rt néz a tv-ben, hát tegye ... az ilyeneknek csinálják, mint akiknek olyan a stílusa mint a Tiéd ;)

2011. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SHowder klub nem fertő műsor. A való világ. Na az az. :) Meg a társai. Egyszerűen nincs humorod.


http://www.youtube.com/watch?v=r0mAvyhSUL0&list=LLWMnuqglG__..


ha ezen nem tudsz röhögni sajnállak.


Amúgy valami nagyon besavanyodott ember lehetsz. Vagy tanár vagy? Azok szoktak ilyen írás mániások lenni :)

2012. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!