Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Diákmunka újságnál?

Diákmunka újságnál?

Figyelt kérdés

Színház ismeretet tanulok, tizenhat éves vagyok, és szeretem a filmkritikát, színház elemzést, stb. Szívesen írogatnék kritikákat mondjuk exitnek, vagy pesti estnek, természetesen a megtiszteltetésért, hiszen az irodalom, töri ,és más tanáraim is gyakran dicsérték a fogalmazásaimat. Ezenkívül szeretek is írni, és tanulmányaim befejeztével szívesen foglalkoznék újság írással, vagy egyéb irodalmi alkotással.

Szeretném minél hamarabb elkezdeni "írói pályafutásom", szerintetek van rá lehetőség? Hogyan léphetnék kapcsolatba az illetékes emberekkel?

Ez tényleg fontos nekem, segítsetek, ha tudtok! Köszönöm!


2011. dec. 11. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A www.vaskarika.hu oldalon illetve annak főszerkesztőjénél,Büki Lászlónál próbálkozz az info@vaskarika.hu n.
2011. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!