Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van 1 egyhén barnabőrű barátom...

Van 1 egyhén barnabőrű barátom. Azt állítja hogy nem cigány hanem magyar. Szerintetek ez így elképzelhető?

Figyelt kérdés
rassz,hovatartozás
2011. dec. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk az őslakosok kun származásúak,és nem cigány egyik sem.

Ha rendes a barátod,akkor mit számítana,ha mégis cigány lenne?

Az embert nézd,ne a származását!

2011. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fogadd el őt, az állítását is, ha barátod

így elképzelhető a barátság

2011. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
rengeteg enyhén barna bőrű ember mászkál mindenfelé akik nem cigányok hanem magyarok.
2011. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen barátom, iszonyúan sértőnek találja, ha cigánynak nézik. De a bátyja például egyáltalán nem sötét bőrű. Itt a szomszéd utcában is lakik két lány, ők is barnás bőrű, barna szemű lányok, a szüleik viszont határozottan fehérek. Szóval simán lehet, hogy ő egy kicsit odakapott, de semmi köze a cigókhoz. :)
2011. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is barna bőrű, barna szem és sötét haj. Ha nem ismerném simán azt hinném, hogy roma, de nem az. Annyi, hogy a felmenői között vannak török származásúak.

A vicces az, hogy nekem szőke hajam, kék szemem és sápadt fehér bőröm van :))) vannak német felmenők is.

2011. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1) Persze, hogy elképzelhető. Rengeteg nép vonult át a Kárpát-medencén a történelem során, s hagyta itt génjeit. Ma is rájuk hasonlítunk: ki erre, ki arra, ki többre is... Nagyon sok kreol bőrű van, aki nem cigány származású.


2) Ha ez a barátod cigány származású lenne, zavarna Téged...?

2011. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem zavarna :D egyébként sokkal okosabb nálam a jegyei alapján és vele értem meg magam a legjobban :P a bűnöző cigókat ő is utálja..
2011. dec. 12. 19:27
 8/8 anonim válasza:
Én is kreol bőrű vagyok de már sokszor néztek cigánynak, pedig van pár dolog amitől egyértelmű, hogy nem vagyok cigány
2015. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!