Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik mellett döntsek?

Melyik mellett döntsek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy balhé miatt kirúgtak a suliból... csak 1 iskolába vesznek át ami fizetős, de nem az a lényeg, hanem, hogy egy nagyon közösségi iskola, aki nem tud beilleszkedni, annak sok esélye nincsen. Két lehetőségem van: vagy maradok a jelenlegi suliban, de csak magántanuló lehetek, be nem járhatok vagy átmegyek a másikba amit már leírtam. Mit tegyek? Sok ismerősöm van a fizis suliban, de sajnos nem jó ismerősök és ebből a suliból is azért rúgtak ki, mert nem tudtam beilleszkedni. :S 17/F 11. osztályos tanuló
2011. dec. 12. 12:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Mi ez már??? :O Ez nekem nagyon fontos! :@
2011. dec. 12. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Menjél át. Ott tiszta lappal indulhatsz. Egy suliban rengeteg klikk van. Valahova biztos beférsz. Ha nem akkor csinálj te egy klikket. Az viszont nem könnyű.
2011. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vedd fel a barátok köztöt!
2011. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben nem igazán tudunk helyetted dönteni,nem tudhatjuk,hogy jól érzed-e majd magad az új suliban.Viszont magántanulónak lenni szerintem nem jó,kell a közösség,az is lehet hogy nagyon jó barátokat szerzel!Én a helyedben megpróbálnám,ha nem jön össze max. magántanuló leszel.Az általános iskolát én is 3 helyen jártam ki,és mindenhol voltak barátaim,jó volt a közösség.(mi állandóan költöztünk)
2011. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!