Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy nekem milyen kisugárzásom van?

Figyelt kérdés

Mérhetetlenül kíváncsi vagyok, hogy hogyan hatok az emberekre, de nem látom kívülről magam, így nem is tudok dönteni, hiszen amikor tükörbe nézünk csak azt látjuk viszont aki épp a saját tükörképét nézi így paradox módon soha nem láthatom a saját kisugárzásom milyenségét (megközelítőleg).

Van olyan ember aki belépve 1 helyiségbe már csak a jelenlétével változást idéz elő, ezért vagyok kíváncsi arra, hogy én hogyan hatok.


2011. dec. 13. 16:53
 1/4 Ucsiha Madara ***** válasza:
Geiger–Müller-csővel.
2011. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma 17:23

:D ...

2011. dec. 13. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
ha Pakson laksz, akkor elég jó lehet!
2011. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tükör nyilván nem fogja neked megmondani, hogy milyen a karizmád. Nem magadra kell hatással lenned (persze ilyenek is vannak), hanem másokra.

Azt pedig nyilván látod a reakcióikból, hogy milyen szemekkel figyelnek.

2012. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!